Aké mená sa vám páčia?

hokejka111
2. mar 2013

dievcata,,,ake mena sa vam pacia,,,dievcenske,,a chlapcenske???...vdaka,,pekny den 🙂 🙂 🙂

dorenika
2. mar 2013

No skoda ze sa trocha treba prisposobit priezvisku ale tak priatel zase nema nejak cisto slovenske :D uvidime mne sa pacia Clarissa,Harriet,Loretta,Luna,Larissa,Octavia,Ava a urcite este ine pekne su ale tieto tak najviac no a pre chlapcov Victor,Damien,Matteo,Alexej a Nikolaj

anjelicek26
2. mar 2013

@hokejka111 - mena su fakt vec vkusu... neni ziadne spravne a nespravne... a v prvej rade treba mysliet na dieta, nielen na svoj tajny sen dieta pomenovat xy, ked sa to k novemu priezvisku absolutne nehodi, alebo sa to spaja s aktualnou telenovelou ci celebritou a to nie prave v pozitivnom slova zmysle... Su mena, co sa skracuju do strasnych skomolenin, a na Slovensku zdrobnuje takmer kazdy. Porozmyslat, ake uzasne vyplody moze z pekneho mena urobit rodina... a potom sa rozhodnut... tych krasnych mien je skutocne vela...

lovela1
2. mar 2013

@hokejka111 ja som mala vybratých vždy pár mien,nakoniec som sa rozhodla podla toho ako sa hodí k priezvisku a podla významu a charakteristiky mena 🙂

cerez
2. mar 2013

Všetky mená sú pekné, pokiaľ sa povedia tak ako sa majú povedať a ľudia ich nespotvoria. Napríklad. Katarína - Kača alebo Kata, Anna - Anča, Zuzana - Zuza alebo moje Gabriela - Gaba. Tak na toto som priam alergická! A ďalšia zásada, musí znieť pekne aj k priezvisku.
@hokejka111

zazvorka87
Odpoveď bola odstránená
Zobraz