Sestra stále pýta peniaze od rodičov. Zakročila som

23. júl 2022

Už som tu raz písala že ségra pýta stále peniaze od rodičov..
Požičať že nemá a bla bla ..toky sa to ťahá . Mama jej vždy dá ..(žeby bola tam chýba)?
No ukázala mi zase správy od sestry ako ju depta ..že pôjde robit atď.doteraz toto stále takto písala a.vzdy mama dala a nikdy nesplnila to žeby vrátila..
Mňa len zaráža jedna vec. Ja keď niečo poviem akoby som bola ja ja ťa najhoršia..že dávali aj mne ..ale ja som si nevzala ,ja proste nechcem ..možno niekto povie že chýba ..ale to není normálne toto ..pýtať na nájom,potom že nejaký dlh a potom že pre deti so školy a potom že budem mať narodeniny pošli mi mama 50eur potom už nemusíš . Mňa jebne ,čo to má za ľudí okolo seba . Je mi na grc a mama si zato môže aj sama a ešte hej aj syna živí čo sa nevie zamestnať .
Chválabohu že bývame sami s manželom a deťmi a nie s nimi ako chceli 👊

autor
23. júl 2022

Prisahám Bohu že tento rok podľa kartarky je rok na čistenie vzťahov. Proste každý ukáže vlastnu tvár ,ľudia sa naučia komu veriť a koho ignorovat

autor
23. júl 2022

Ako nemusím sa tým ja vôbec trápiť,není to moja vec tak ale nemôžem sa s mamou ani stretnúť bez toho aby sa toto nevytiahlo .
A ona ju zástava stále stále ..😏už som povedala že nebudem to riešit ale to je ako nekonečny príbeh ..musela som to napísať a chcem mať už kľud naozaj potrebujem

pribinak
23. júl 2022

A ako si zakročila?

autor
23. júl 2022

@pribinak proste pýtala sa na jej syna či už začal robiť ,mal ísť na pohovor tak som napísala že nešiel a ani nepôjde nikdy robiť a nech pošlú máme peniaze že ona nemá a nech nevypytuju !
A ostalo ticho 🤔

autor
23. júl 2022

Možno toto bolo treba?aby niekto iný jej to napísal
Len prosím nech teraz zas mama neurobí chybu že však zas ju podporí

autor
23. júl 2022

@pribinak vydatá je ,už môže aj do práce ,teda že už pôjde ..

pribinak
23. júl 2022

Ale ty si nezakročila, to si len naivne myslíš

kiwi3
23. júl 2022

vyhraza sa, ze pojde pracovat? to je celkom vtipne. 🙂 inak taku kartarku by som tiez mohla robit, univerzalne somariny...

autor
23. júl 2022

@kiwi3 teraz nejde o kartarku 🙄

autor
23. júl 2022

@pribinak a čo som urobila

kate211
23. júl 2022

Co? Ty si ta, ktora tu pisala, ze sestra stale kupuje satky na nosenie deti? Nechaj mamu nech si robi co chce.

fadama
23. júl 2022

A čo ta na tom štve? Nie sú tvoje peniaze 😁😁

mpg
23. júl 2022

To musí zastaviť mama, povedať, že stačilo a že syn nerobí, tak nech žije z čoho chce.
Teraz je dosť možnosti sa zamestnať.

autor
23. júl 2022

@kate211 nie !žiadne šatky preboha 😅To kde bolo

autor
23. júl 2022

@fadama to že mama sa sťažuje mne

autor
23. júl 2022

@fadama treba čítať čo som písala hore jednu vetu si riadne prečítať!

autor
23. júl 2022

@mpg Synovec býva u mojej mami už sa chápeme

ukulela
23. júl 2022

Mama je blba, ze dotuje davno dospelu dceru, ty si blba, ze vyhadzujes € na kartarku.... takze asi tak. Je to smutne, ze dospela dceta zneuziva mamu, ale kym jejta sama nepovie stop, tak sa nic nezmeni.

nurielka
23. júl 2022

A ty si čo? Je to život tvojej mamy. Nie tvoj. Vtedy to ries ak od teba bude pýtať peniaze, lebo všetko rozdá, potom ju môžeš odporučiť ku druhej dcére. Jej problém, že nevie povedať stačí. Veľa energie do toho vkladas. A negatívnej. Keď sa ti mama postačuje tak povedz, hej? Tvoje financie tvoj život. Keď ti budú chýbať vieš kam aspoň ísť.

fadama
23. júl 2022

Tak keď sama dá tak sa nema co sťažovať. Keď nechce dať nech nedá. Jednoduché.

dskjhfdlkdjhl
23. júl 2022

Tvoja mama robi hned aspon dve chyby-jednak, ze jej vzdy da peniaze, ale ked uz da, nechapem, preco to s tebou rozobera, tym iba narusa tvoj vztah k sestre. A Ty uplne zbytocne vyhadzujes peniaze za kartarku a este sa uplne zbytocne rozculujes nad niecom, do coho Ta je prd.

martinkatinka
23. júl 2022

Ale inak precitaj si po sebe, ved to nema ani hlavu ani patu 🤷

veronikaszabova
23. júl 2022

Baby, vy ste to akoze pochopili?? 😳😳😳😳

ukulela
23. júl 2022

@veronikaszabova necitala si minulu diskusiu. Sa mi mari, ze segra davno dospela zije s novym amantom niekde a jej syn u mamy. Plus este nejake pikosky.... sami nechce hladat....

veronikaszabova
23. júl 2022

@ukulela pohladam ;)

tykat
23. júl 2022

Tak ona by aj syna chcela vyciciavat? Ci co ju to tak zaujímalo ci bol na pohovore?
A tvoja mama aj synovca živí?