Problémy s partnerom po kyretáži

alice188
3. jan 2017

Ahojte... bola som na kyretazi. Donutena vonkajsimi okolnostami, zo strany partnera a jeho rodiny.. kedze to zbehlo velmi rychlo sa z toho soku nedokazem spamatat, viem ze je to z velkej casti moja chyba, nemala som to robit ale nejde o to, ide o to, ze partner sa mi otaca chrbtom, a ja som mu verila, ze vsetko bude fajn, ale odvtedy sa stale hadame a nedokazem sa na neho pozriet bez pocitu viny. V tomto tazkom obdobi tak ako slubil ze tu bude pre mna, tu vobec nie je. Co by ste robili vy? Myslite ze takyto vztah ma vobec perspektivu?...

mirro
3. jan 2017

Kopla by som ho do riti.

alice188
autor
3. jan 2017

@mirro je to tazke, kedze sme mali vzdy bezproblemovy vztah, ale prisiel problem, on stiahol chvost a donutil ma..

karmela
3. jan 2017

@alice188 partner ktorý ta pošle na potrat nedokáže byt oporov nikdy... ak je to možné čím skôr ho pošli kade ľahšie,veľa síl prajem

katka553
3. jan 2017

@alice188 neviem, aký bol dôvod toho, že ťa donútil, ale u mňa by taký chlap skončil v sekunde...

moni244
3. jan 2017

ako môže chlap donútiť ženu ísť na potrat? čo ti držal zbraň pri hlave? a ty si fakt čakala, že pôjdeš na potrat a všetko bude ako na ružovom obláčiku? no nemám slov

alice188
autor
3. jan 2017

Jeho pohodlnost, a povolanie syn, zbabelost to boli dovody.. a kedze mam len jeho, vyuzil to.. Opustit je pre mna tazke, kedze kto by ma uz len chcel po niecom takomto? Co ak si uz nikoho nenajdem? ale na druhej strane sa velmi trapim.. a pri pohalde nanho neciitm nic ine len nenavist..

moni244
3. jan 2017

@alice188 máš 20 rokov a vyjadruješ sa, ako keby si žila v stredoveku a mali ťa upáliť na hranici. Ďalšia tvoja vymyslená téma? jednu pofidérnu ti už zamkli, skúšaš s druhou?

alice188
autor
3. jan 2017

@moni244 preco by som si nieco vymyslala? nechapem

moni244
3. jan 2017

@alice188 tá tvoja téma z decembra tiež neznela dva krát dôveryhodne

alice188
autor
3. jan 2017

@moni244 myslite si co chcete..

moni244
3. jan 2017

@alice188 veď si aj myslím

zuzicek88
3. jan 2017

Keby tu bol pre teba,povedal by,neboj zvladneme to spolu a tesilby sa na babo a neposlalby ta na potrat

bruneta880
3. jan 2017

Chlap ťa nedonútil, to rozhodnutie bolo na tebe.Prepáč, ale keď si raz už mama pozeráš na takéto veci inak...je možné že mal nejaký vplyv na tvoje rozhodnutie a je možné aj to že aj keď to tak chcel, klesla si v jeho očiach.Jeho možno tlačila jeho rodina...a nenávisť teraz cítite obaja.Ja myslím, že ďalej ten vzťah nemá budúcnosť.Ale každý z vás by sa mal hnevať AK -tak iba na seba.

mysicka36
4. jan 2017

Nie, takýto vzťah perspektívu nemá. Nájdi si niekoho, kto ti bude oporou nie len kecami, ale skutkami.