Neviem sa zmieriť s rozvodom v 30tke.

12evka12
16. dec 2019

Ahojte, pisem sem pretoze by som sa potrebovala vyrozpravat. Prezivam najhorsie obdobie vo svojom zivote. Pred tyzdnom som sa rozviedla. Viem ze som to musela urobit, pretoze manzel bol gambler, urobil vela zlych veci a stale mi klamal. Ale neviem sa s tym akosi zmierit. Mam 30 rokov a som zrazu sama. Vzdy som chcela mat rodinu a teraz sa bojim ze si uz nikoho nenajdem. Nemam ani prilezitost niekoho spoznat. Nemam ist s kym ani von, pretoze vsetky kamaratky uz maju svoje rodiny. Neviem ako sama prezijem Vianoce. Uz som zufala 😔.

Za vsetky rady dakujem.

amelia000
16. dec 2019

@12evka12 gratulujem k rozvodu, bolo to dobre rozhodnutie. Tak chod na sviatky k rodine ak nechces byt sama alebo si kup psika ten ta bude bezhranicne lubit 🙂

stanulienkat
16. dec 2019

Hlavu hore, o pol roka si budes gratulovat,ze si dobre spravila. Vianoce stravit s rodicmi, neopustat sa a v lete bude nova laska. Neboj. Drzim palce.

tominko2612
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
acrobaleno
16. dec 2019

Ja mám 32 a určite sa nebojím, že by som ostala sama, aj keď som ešte nebola vydatá. Hlavne neľutuj, načo by ti bol gambler a klamár? Aspoň budeš mať čas sama na seba.

jana_vaj
16. dec 2019

Skús trošku zmeniť na to pohľad, spravila si podľa mňa dobre, s takým človekom ak nemá snahu s tým niečo spraviť to fakt nemá zmysel. Bude to ťažké takto cez vianoce ale nemôžeš ísť k rodičom napríklad na vianoce? Čo sa týka toho, že nevieš či si ešte niekoho nájdeš. Nenaháňaj to 🙂 Príde to samo uvidíš, vôbec sa na to nesústreď a skús si užívať život trošku, uvedom si, že tvoje najväčšie problémy sú preč, nestresuj sa

sonnenshein
16. dec 2019

Z vlastnej skusenosti - daj tomu rok, nerozmyslaj, neries, len zi. Po Roku budes skakat 2 metre 20 😉

ladyblcha
16. dec 2019

So svojim muzom som sa zoznamila v 36r a mame dom, 2deti a vlastne vsetko je tak ako ma byt 🙂

ledgerka
16. dec 2019

teraz by si mala citit uplnbe super a volna! 🙂 Naplanuj nejaky vylet na vianoce, aj ked sama. Lyzujes? Niekam vybehni, aj samej ti bude dobre. Venuj sa veciam ktore ta bavia.

nairia
16. dec 2019

@12evka12 hlavne sa neopustaj... ja som sa v 30tke sice nerozvadzala, ale som sa rozisla po dlhorocnom vztahu... a lepsie sa mi nemohlo stat, prekonat to a trosku sa utriast nebolo jednoduche, ale zase ma to posunulo niekam inam... odporucam najst si vela vela konickov - tancovanie, fitnes, hocico - dostanes sa myslienkami uplne inde, stretnes novych ludi a otvoria sa ti nove moznosti... ja som si v zivote tak neuzivala ako ked som bola rozidena, ta sloboda a lahka hlava, ze sama sebe si panou, nemusis sa o nikoho starat... a bum, ani som sa nenazdala a po case som stretla svojho uz manzela... 🙂

amonet
16. dec 2019

pred dvomi rokmi som sa rozviedla, mala som 30, sama som bola mesiac. mne pomohlo badoo😅

acrobaleno
16. dec 2019

@amonet badoo? A bol/je to perspektívny vzťah? Pretože badoo je skoro to isté ako twitter a tam ide hlavne iba o to jedno.😂

simonahugo
16. dec 2019

Sice som sa nerozviedla, ani nemam 30 :D ale badoo odporucam, je ozaj fajn, tiez som si tam nasla otca mojho dietata

torysheer
16. dec 2019

@12evka12 rozisla som sa s exmanzelom ked som mala 34, po 18 rokoch, tri deti...a mam chlapa, ktory ma miluje taku aka som. Vianoce by som riesila s rodinou, nemas rodicov, surodencov....? Ak by nie, napiekla by som kolace a zasla do nejakeho centra ci domova dochodcov...a mala radost ze som rozdala radost ci spolocnost aspon...

torysheer
16. dec 2019

@acrobaleno preco sa tomu vysmievas? Mozno vacsine ide iba o jedno, no ako si mozes byt ista ze tym co stretnes inde nie? Je smutne urazat vztahy najdene na internete, najma v dnesnej dobe, mrzi ma ak mas zle skúsenosti. Ja som sa zoznámila na Pokeci, a sme spolu vyse 5 rokov.

amonet
16. dec 2019

@acrobaleno tak sme spolu dvaroky, ideme spolu stavat dom, planujeme deti a buducnost. mne to celkom vyslo 🙂

acrobaleno
16. dec 2019

@torysheer Ja som sa "nevysmievala" z toho. A už vôbec som neurážala vzťahy cez net. Ale je to všeobecne známy fakt, že väčšina tam prítomných mužov sú zameraní práve na toto.

h2
16. dec 2019

@12evka12 Ahoj, ja som sa síce nerozviedla, ale v 29 rokoch som ukončila 10-ročný neperspektívny vzťah. Ani vo sne mi nenapadlo, že už si nikoho nenájdem, vlastne som bola v stave, že som si nikoho nájsť nechcela. Vianoce som strávila s rodičmi a vôbec mi to nebolo blbé. Držím Ti palce, urobila si správnu vec a určite nemáš čo ľutovať. Chvíľu to ešte bude bolieť, ale potom Ti bude už len lepšie.

blondtana
16. dec 2019

@acrobaleno tiež som svojho partnera stretla na pokeci a sme spolu 13 rokov a tiež som mala pocit, že tam všetkým ide iba o 1, ale niekedy to prekvapi, aj jemu možno išlo, ale padli sme si do oka, aj intelektuálne a žijeme spolu, čakáme bábo a sme šťastní a zaľúbení
@12evka12 nezúfaj, ja som mala tiež skoro 30, keď som ostala sama, vrhla som sa do hľadania a nedarilo sa, v momente keď som sa zmierila so situáciou, tak som si našla svojho terajšieho partnera, nečakala som od toho vzťahu veľa a dopadlo to nad očakávanie, kamarátka ostala sama v 38, bola zúfalá a teraz má muža aj dieťa, zoznámila ich nejaká kamarátka. Nikdy nevieš ako si tá spriaznená duša k tebe nájde cestu. Hlavne to nesiľ, venuj sa sebe, cvič, čítaj, užívaj a príde to, keď to nebudeš čakať 🙂

alex666
16. dec 2019

@acrobaleno Hahaha, pobavilo. Myslim, ze si myslela Tinder, nie Twitter 🙂 Twitter je skor politicka siet 🙂
@12evka12 Poviem ti moj pribeh: v 30tke som sa rozisla po dlhorocnom vztahu, byvali sme spolu. Nasledne som sa musela prestahovat do ineho mesta, mala som pocit, ze sa mi zrutil svet - 30-rocna, sama, kamosov som mala malo, vsetci uz boli zadani. Co ma vtedy drzalo nad vodou boli rozne knihy, meditacie, pozitovne myslenie. Presne ako u teba, stalo sa to pred Vianocami, prezila som ich sama s mamou.
Ale nejako som sa nakopla, naladila sa na vlnu, ze vsetko bude ok a o 3 mesiace som sa zoznamila som mojim aktualnym snubencom 🙂 Je to chlap mojho zivota, som v 4.mesiaci, chystame svadbu a kupili sme dom 😁😁😁 A - zoznamili sme sa online. Drzim palce!

nini1010
16. dec 2019

Mam tolko ale ozaj tolko slobodnych bezdetnych 35 rocnych zien okolo seba ze o teba sa naozaj vobec nebojim 😉 aka depka?tak za prve,zivot nie je len o hniezdeni,mas volne ruky,moznost spoznavat svet aj ludi a urcite budes mat dobreho chlapa aj deti,este mas casu ajajaaaj 😊

truthy
16. dec 2019

Všetko to bude chcieť čas, hlavne si nemôžeš hovoriť, že si nikoho nenájdeš, len takýmto prístupom si to len privolávaš, teraz máš čas aby si sa venovala sebe, rodine a robila veci, ktoré máš rada 😉

z1984
16. dec 2019

Ja som sa rozisla po 5 tich rokoch s priatelom pred 30tkou. Najskor som mala obavy že ci to je spravne rozhodnutie. Ale bolo. Začala som chodit s kamaratkami a.zabavat sa .po roku a pol som našla toho praveho. Uz sme manzelia a cakame babatko. Mam 35 rokov.

tajuskollarova
16. dec 2019

@12evka12 uzivaj si. Rob to co si do teraz nerobila.. Abo nemohla. Nevesaj svoje stastie na klinec. Bud rada, ze si sa odputala od muza s kt. si nemala budúcnosť. Mysli teraz na seba a uzivaj si zivot a slobodu. 🌹🍀

acrobaleno
17. dec 2019

@blondtana 😅as pravdu myslela som tinder, ALE ani ten twitter nie je az tak nevinny. 😂

babina_33
17. dec 2019

Ked najskor to cloveka zamrzi, najskor to boli, ale to vsetko prejde.
Ked povedala by som @acrobaleno, ze ziadne socialne siete nie su nevinne, kedysi myslim, ze tolko toho nebolo aj skrz to, ze nebolo tolko moznosti

aandykaa
28. dec 2019

Ja cítim presne to čo ty, toto je moja story.Skúsim to napísať V skratke ja som mala pred 18 a on mal pred 16 bola to taká detská láska boli sme spolu 5 rokov a potom mi povedal že nevie či sa s ním deje ale chce sa rozísť aj napriek tomu že ma miluje.Po 3 dňoch som zistila že má frajerku a nie hocijakú ale moju sesternicu.Úplne ma to zničilo chcela som zomrieť. Prešli 3 mesiace a volal mi ako ma miluje atď. Dala som mu šancu vydržali sme spolu ďalších 7 rokov z toho 5 sme spolu žili zrazu deň po Vianociach mi povedal že ma miluje ale že už nie tak ako predtým.Odsťahoval sa K rodičom a od vtedy som ho nevidela. Viem že bude pre mňa lepšie byť bez neho ale aj tak to bolí.A tiež tak ako ty nemám nikoho S kým by som to prebrala a tiež sa bojím že čo bude V buducnosti

nairia
7. jan 2020

@aandykaa mozem sa opytat, ci mas pracu a byvanie? zijes v meste nejakom vacsom alebo skor mensom? 😇

hanka_d
9. jan 2020

Ja mám 25 a od októbra som rozvedená. Nie je to príjemné mať "titul" rozvedená v takom veku, ale asi to tak malo byť a je to tak lepšie. To, čo som prežila a cítila k svojmu mužovi nikdy nevymažem, aj napriek všetkému zlému. Nejaký čas popri rozchode, keď sme riešili predaj spoločného domu, rozvod, a vlastne, keď som opúšťala celý svoj predošlý život, svoj domov, som bola úplne na dne, nedá sa to ani opísať. Ale pozbierala som posledné sily a povedala si, že treba ísť ďalej. Ešte nás toľko toho čaká, nezúfajte ;) všetko bude dobré

hanka_d
9. jan 2020

@hanka_d a mimochodom teraz žijem so svojím priateľom, o ktorom som ani len nesnívala. Neverila som, že taký chlap existuje a že vzťah môže vyzerať aj inak

kassandra25
Autor odpoveď zmazal
Zobraz