Muž ma stále vyhadzuje z dobu. Čo mám robiť?

lolita.9991
23. nov 2010

od svadby sa mm uplne zmenil,ale poslednej dobe je to najhorsie,ziadne neznosti nist,furt ze je unaveny
a ze ked nevie co ma povedat tak povie ze podpisem ti papiere na rozvod alebo zbal sa a odid,co robit,ja uz neviem co si mam mysliet
chce mat anvarene,upratane,oprate..ale nejake dakujem,alebo pusu ,kdezee 😒

nice202
23. nov 2010

@lolita.9991 ahoj, a to po akom dlhom case ti take veci hovori?

meusicka
23. nov 2010

prepac ze to pisem tak nezaobalene ale ja si myslim, ze tvoj muz niekoho ma ☹ nevidim iny dovod na to preco by sa spraval tak. nepotrebuje ziadne neznosti? zrejme ich dostava inde.
nepises ako sa sprava k vasmu dietatku ???

lolita.9991
autor
23. nov 2010

@meusicka chodi robit na cely den vraca sa vecer,
k malej noo svoje krstna ma radsej,aspon ja to vidim,ide o malu jeho sestry,furt tam chodi,ked sme niekde vsetci tak iba sno sa hra a na nasu kasle
ked idem k nasim pisti ze neni s malou,ale ked sa vratime,venuje sa jej 5 min a dost
sme manzelia od marca
ked sa ho spytam na neznosti,tak furt je unaveny
nefinti sa,dojde z roboty a na druhy den si da tie iste veci,ja neviem uz som zufala neviem co si mam mysliet

tatiana1985
23. nov 2010

@lolita.9991 podla mna nemusi mat inu...
tam moze byt 1000 dovodov preco je taky... no ale 😒 kazdopadne si to neviem predstavit 😒 😒
to cloveka dost zaboli a navyse mate krasne babatko ...

a co on? nevravi preco je taky? ja by som nanho zatlacila a nech vyklopi o co tu ide 😖 😖

maminuska
23. nov 2010

@lolita.9991 a skutočne ti na tom tak záleží ? tak ked nechce sám dat,nežobri o to. Viem že je to ťažko , ale skus sa venovat pedovšetkým sebe a malej , a ak sa nechceš rozviest tak sa citovo odtiahni a získaj nadhľad. Raz mi manžel povedal že nie je nič horšie ako žena ktorá za mužom dolieza, to bol náš prípad. Môj muž je spolahlivý,racionálny, a aj obetavý ale absolutny cencul, neempatický.
Tak som teraz prestala a už nevyžadujem to čo preddtým a zrazu ma aj sem tam pobozká, chytí za ruku a minule aj hodil reč večer 🙂, som myslela že odpadnem ked mi povedal že poďme sa rozprávať 🙂

miriam11
23. nov 2010

lolita, aj ja keby som mala poradit Ti, tak by som Ti odporucila aby si sa zacala proste venovat len sebe a malej a uvidis ako to dopadne. Maminuska ma pravdu, neukazuj mu ako ho mas rada, nevnucuj sa mu. Mozno sam pride s niecim a uvedomi si, ze mu city chybaju a zacne uvazovat nad tym, preco si taka.... Je to tazka situacia, lebo aj ked sa Ty chces rozpravat o celej situacii tak, on Ti len odvrkne o rozvode, odchode.... to nic neriesi. Mozno nezvlada celu situaciu, je to pre neho uplne nieco nove, najprv svadba, potom dieta..... mozno nezvlada ten pocit, ze teraz len on zabezpecuje financie, citi sa ohrozeny???... niektori chlapi su proste taki, maju urcitu depresiu z novych situacii a ich ego sa boji, ze v niecom zlyha. Neviem, lebo nepride mi to, zeby mal inu, to by chodil asi nafinteny a dbal by viac o svoj vzhlad. aspon myslim.... Ale ja to vidim na psychicky problem z jeho strany. ☹

lolita.9991
autor
24. nov 2010

kocky tak ja to v&skusam ze ci sa nieco zmeni
dakujem za rady

ywana
24. nov 2010

@lolita.9991 ...môže to byť len tým, že je unavený...unavený prácou, manželstvom (ak si ešte chcel užívať slobody), unavený malým bábätkom (ak nie je pripravený byť otcom), unavený svojim životom (ktorý si možno predstavoval inak)...
...bežnú únavu z práce by som dokázala pochopiť, ale ak by mi manžel povedal "zbaľ sa a odíď " odpovedala by som mu, že nech sa zbalí on, ja ostávam...
...neviem, ale nepáči sa mi, že sa tak krátko po svadbe vyjadruje takto hulvátsky...

ttrrinitty
24. nov 2010

Niečo podobné som počúvala aj ja od svojho manžela,no u nás boli k tomu ešte aj vážnejšie problémy ☹
Chcem k tomu povedat iba tolko,že nie vždy a na každého chlapa zaberá taktika...starat sa o seba a dietatko a jeho si určitu dobu akoby nevšímat,nedoliezat a podobné veci,na toho mojho to teda nezaberalo vobec,akoby si na to skor zvykol a úplne sme sa odsudzili,akoby mu to tak vyhovovalo,že si zo všetkým poradím sama...No momentálne sme od seba,už sa to na mna nakopilo a povedala som si dost,no ako vravím,u nás to bolo aj o inom,nielen o vyhadzovaní.. ☹ a teraz mi vypisuje ako som si ho nevšímala,mala som iba malú a on bol bokom...lenže,on si to tak vybral,on s nami trávieval minimum jeho volného času,akoby ho rodinný život nebavil,a ked som sa potom viac upriamila na seba a maličkú...tak aj tak nebolo dobre,takže...skúsit to možeš,no nie vždy nám to vyjde ako by sme chceli,vela sil a štastia prajem 🙂

kuriatko33
24. nov 2010

ahoj ja by som ti odporucila, najprv zacat tým, nech sa spoji s malou. chod do obchodu, kádernicke, alebo niekam a nechaj mu ju, nech stravia spolu cas a najdu si k sebe cestu, podla mna si ju este nenasli urc krsniatko je starsie a tam uz je ten cit vybudovaný 😉
ak ho nechás sameho s dcerkou a on si snou nieco prezije, budete mat aj spolocnu rec a zacne komunikacia kt vas vztah velmi potrebuje.
trochu spolu relaxujte ak ti mala spí tak si otvorte flasku vinka, pripite sa a vtedy sa lepsie komunikuje 😉
nerob to ze sa budes starat o malu a seba, odcudite sa ☹ a ak nebude cesty naspat, tak hadam nechces ostat s takým drobcom sama
a ako ste na tom sexualne?lebo muzovi sa treba venovat aj ked nevladzes oni to potrebuju, aj ked je toho na nas vela s dietatkom, ale chlapi su chlapi a hlavne velký maznáci a to kazdy, len nietko dokaze o tom hovorit, niekto to neda najavo 😠

filipal
25. nov 2010

@lolita.9991 takehoto chrapuna nezmenis. prepac, ale je to hulvatstvo a nezasluzi si, aby ste s nim zili.
nech pekne ostane sam, ked potom tak tuzi...
aj ked zase sa nejaka hlupa najde, co sa mu postara o servis.
cize, ak chces skusit zachranu, tak manzelska poradna, ak odmietne, alebo to nepomoze, jedine rozchod...
ved naco aj zit s takym chlapom?

kaktusik007
25. nov 2010

@lolita.9991 to, co napisala
@filipal je asi trosku krute, ale ma pravdu... aby sa ti nestalo, ze o desat rokov si budes trieskat hlavu, ze naco si s nim tak dlho ostavala, kedze uz teraz to je na figu.... 😒

sweetangel20
25. nov 2010

tak sa zbaľ a odíď. toto mali aj moji rodičia doma,teda moja mamina. a nakoniec ju vyhodili ako špinavú handru ☹

benne
25. nov 2010

@lolita.9991 ja by som tiež pochopila, že môže byť unavený a nemá chuť na nič ... aj to že nedokáže podakovať ... nejako by som to zvládla ... Ale aby mal cudzie dieťa radšej než svoje, to nie je v poriadku vôbec ☹

olifcek
25. nov 2010

ja by som ho sameho s babom nenechala. Ked drobcovi venuje par minut, nezvladne to.

kuriatko33
25. nov 2010

no ked pisete o tom ze aby odisla, juj to musi byt veru tazke s malým dietatkom ostat sama, ja by som to nezvladla 😒
takze skor poradnu, to hej, ale rozchod pri polrocnom drobcovi, viete si predstavit ake to bude tazke, ked jej to radite, alebo ste to prezili?? lahke je to vyslovit, ale len tak to nejde ☹ hlavne ak nema rodicov kt by jej pomohli hlavne financne, pobalit kufre a odist bez rozumu nema vyznam pokila dieta nie je v skolke a moze ist pracovat. to je moj nazor, nezazila som tak aj tazko poradit ☹ ale nemas to veru lahke a drzim palce nech sa to zmeni

atrami
25. nov 2010

my sme mali to isté, manžel len nevedel ako sa má k takému malému bábu chovať. Teraz sú chalani veľký a už sú len s ním. Možno len potrebuje čas. Žena sa stáva mamou hneď zistí, že je tehotná, muž otcom až po porode. Niekomu to trvá dhlšie, inému kratšie.
Začni ho zapájať do starostlivosti o malú. Najprv na krátku dobu, potom ju predlžuj. Ani nevieš čo urobí s chlapom úsmev dieťaťa 🙂 Držím palčeky.

katy1979
25. nov 2010

ty mas doma mojho muza? no ak mas chut to zachranovat a dat vas vztah dokopy tak drzim palce. u nas to zacinalo tiez takto. a zacalo to presne po svadbe. tiez ziadne intimnosti same vyhovorky. od rana do vecera v praci. dnesny stav? zijeme v jednej domacnosti a je mi totalne ukradnutý. ja mam svoj zivot on svoj. je mi jedno co robi s kym robi. nehadame sa ale ignorujeme. tiez som sa mu najprv vtierala chcela nieco riesit. vela prace, je unaveny, to sa zmeni ked sa prestahujeme a podobne. doliezat za nim som uz davno prestala a presne ako tu niekto pisal odcudzili sme sa este viac. u nas je to koniec vztahu. on ma nechcel predtym ja ho nechcem teraz. a nechcem ho uz nikdy. tiez padali u nas podozrenia ze niekoho ma ale nic tomu nenasvedcovalo. ale obcas ma nspadne ci sa predsa nemylim. vies podla coho ma to napadlo? niekolkotyzdnov sa doma nesprchoval. takze niekde sa umyvat musi.
ako my sme odstrasujuci pripad v tvojom pripade je snad erste cesta ako to napravit.

filipal
25. nov 2010

@kuriatko33 ano je to aj osobna skusenost. a som rada, ze som vtedy pozbierala odvahu. vyslo to na druhy pokus. fakt som to nikdy neolutovala.

mimikuku
25. nov 2010

zeby som sa sem pridala?.............to zbal sa mu hovorim ja ..pretoze niekdy na neho uz fakt nemam nervy a radsej budem sama s 2 detickami ako este 1 velke dieta navyse...........

filipal
25. nov 2010

@lolita.9991
vies, uz zakladny postoj je zly. akokeby si zacala stavat dom na zlych zakladoch.
pises: chce mat navarene, upratane, oprate.....to chce on a ty to plnis?
ty chces nehu, pozornost - on to nedava..... a nic sa nedeje.
ty ukazujes svojim postojom, ze takto to moze fungovat.
preco plnis to co chce on, ked nic nedostavas? ked sa na zaciatku nevzopries a nepovies, tak toto nie!
bude to neskor este tazsie.
on chce bez mihnutia oka rozbit vase manzelstvo. takze ty uz nemas kam ustupit. zakladny predpoklad fungovania je, ze o manzelstvo obaja stoja. vtedy by mohol mat tvoj partner potrebu nieco menit, aby ty si bola spokojna.
ale ked on rovno povie, ze podpise papiere k rozvodu, tak ty sa zufalo pokusas zachranit nezachranitelne....
chapem, ze mas strach zostat sama. ale uvidis, nakoniec sa ti ulavi.

lolita.9991
autor
25. nov 2010

@olifcek on je s malou iba 10 ked nahadou odbehnem do obchodu a uz mi vola kde si ponahlaj sa
cchem ist za sestrou do anglicka aon ze chod sama malu tu nehaj,ale ved ona pri nom len place,nechce snim byt odtlaca ho a to ma pol roka,
kupil zakusky a skor ich mala jeho sestra ako ja,ja varim a mam malu an rukach neviem co skor a on pestuje svoje krsna ktore ma rok a pol. a ke dmu to vycitam ze tu malu ma radsej ako nasu tak mi povie ze som sprosta,ale ved to vidim
furt jej nioeco kupuje,cukriky lizatka,,a nasej ked ma nieco kupit frfle,podotykam jeho sestra nasej malej nist nekupi
a ked sa ho oyptam preco to robi,ze nasa je este ,malicka a snou s aneda tak hrat,ale ked bolo krsna male tiez sa snou hral a fur tju andrapoval,ale nato uz zrejme zabudol
zbalit sa a odist no neviem,nasi boli proti tej svadbe dokonca na nej ani neboli,kedze bola iba mala a na urade,to oni nepovazuju za svadbu,
a unasich by som sa asi tiez zbaznila,oja mama chce zase vsetko dirigovat
a najnovsievzdy hlada nejaky dovod vypit si,prestal fajcit a jeho segra ho ponukla a on si normalne zapalil,a vzdy ked ma prilezitost si zapali
a ked mu to vykricim tak mi povie bud rada ze nesedim v krcme... ☹

moja sestra najvia ckupuje male, a ked snou volam,tak v pozadi on krici,ze volas stou p...cou, a to iste pri mame,
oki neboli an mojej svadbe odpustila som im,co uz ale malej by dali aj modre zneba
a vcera povedal,ze ja ho doradzam,lebo ze je jeden den doma a ja od neho chcem trochu pomoct,a ze on si chce oddychnut a nie pomahat mi,ze aj tak cely den doma nist nerobim,mam to stihat
varila som spagety,poprosila som ho neh ich ochutna,a povie mi ze de som zase bola,ci mi sibe,len tak odveci...

kocky moc vam dakujem za rady

a este najradsej by som odisla len je tu este jeden dovod
moja mama si na seba vzala pozicku,ako samestnanec jednej nemenovanej banky,aby sme si mohli kupit auto
on ho splaca kedze ja by som nela azcoho
a este nam chyba rok a pol splatit
byvame u svokrovcov,jeho druha sestra len upratuje a pinda
ked jej idem pomoct,aj tak to po mne uprace opat,pritom to upracem lepsie ako ona,a potom este rozprava ze jej nepomaham

mimikuku
25. nov 2010

@lolita.9991 ano? 😉

atrami
25. nov 2010

@lolita.9991 , krsňa je chlapec alebo dievča?

anjelicek26
25. nov 2010

@lolita.9991 - Tento vztah je uz len o tom, ako on hlada na tebe chyby. Hlada si dovod, ospravedlnuje si, preco s tebou uz nechce byt (alebo neveru). Skus sa najprv v hlave, potom aj definitivne od neho odputat. Toto sa bude uz len zhorsovat.

lolita.9991
autor
25. nov 2010

@atrami dievcaa

katy1979
25. nov 2010

@lolita.9991 tak podla toho co hovoris to je na odchod. ked uz padaju nadavky a nie je tam ucta tak dovidenia. keby si mna nioekto k sebe zobral tak odchadzam okamzite. nad uverom nerozmyslaj. je sice uver pisany na tvoju mamu ale zalozene je jeho auto. a preco vlastne vasi boli proti svadbe?

atrami
25. nov 2010

tak tomu fakt nerozumiem. My sme mali problém s mojou mamou, ona len prvorodeného vnuka na ostatných vpodstate kašlala.
Tu pomože len tvrdá prevýchova. Pomaly hladať sposob ako na neho. Nechaj ho na pol dňa s ňou, bude musieť si poradiť.

lolita.9991
autor
25. nov 2010

@katy1979 lebo sa im nepozdavam vies na dedine sa vselico hovori a tak nasi tomu asi uverili,a proste,on ich nevedel ani pozdravit nist,nadaval mojmu kocurovi,stale hovori ze ho otravi,a ze by nasim nieco urobil a bla bla
a potom povie ale nee robim si srandu