Komplikovaná situácia

1. máj 2024

Ahojte, idem si po radu. Prosím o normálne reakcie bez nadávok. :D
Pracujem v jednej firme na home office, ale teraz som v tom nemenovanom meste, takže som navštívila aj náš office.
Môj šéf je dosť mladý a nezadany a vždy mi bol sympaticky. Trochu divne bolo, keď ma začal sledovat na instagrame, predsa len pre mňa je to už súkromie, ale povedala som si, že okej…
Zavolal ma von aj s jeho kamošmi na pivo, keď som sem prišla, tak som si povedala, že idem aj tak tu skoro nikoho nepoznám.
No a ten večer bol divný, pochopila som, že on dosť pije a mal take divne reči. Asi 100x okomentoval môj vzhľad, že som pekná atd atd. A stále niečo o sexe hovoril…Ja som sa snažila byt triezva a nepiť toľko ako oni, aby som nerobila hovadiny.
Najväčšia sranda bola, keď šéf ukradol obraz z podniku. :D to som zostala celkom čumiet, že čo sa tu deje, ale zobrala som si taxík a radšej som odišla.
Pointa situácie je, že po tom dni už som nešla do office, keďže mám home office, tak na tom nezáleží, kde som a odkiaľ pracujem.
Ale šéf mi komentuje skoro každú story, čo pridám na Instagram. Včera okomentoval moju kamosku, a ja som mu na to odpísala, že nechcem aby začal baliť ju.
Myslela som to samozrejme zo srandy… No ale dnes mi došlo, že asi to tak vyzerá, že ziarlim a mám o neho záujem.
Celý deň mi to ide v hlave, a neviem ako sa zachovať. Pre mňa asi najhoršia vec, čo sa mi mohla stať, lebo nikdy som nechcela miešať prácu a osobný život. Alebo je pravda, že to zbytočne riešim a nemám nad tým toľko rozmýšľať? Len proste nechcem problémy.
Prosím o slušnú radu bez nadávok a ďakujem, kto to dočítal až sem. 🙂

deti95060810
1. máj 2024

tak troška si sa zhovadila tým balením kámošky ale inak OK...

tvár sa že si nad vecou.
ešte je super že nie si v osobnom kontakte so šéfom - kým budete asi ten nejaký čas prejde a všetko sa medzitým utrasie...

kiki68
1. máj 2024

Normal ist cez to dalej akoze nic

autor
1. máj 2024

@deti95060810 áno nad tým presne rozmýšľam… že načo som takto odpísala :D Teraz si možno bude myslieť, že žiarlim, ale to som tak fakt nemyslela

ella1234
1. máj 2024

Nehnevaj sa, nemyslim to teraz zle ale ja som nejako nepochopila co vlastne riešiš. Paci sa ti ze s nim chceš nieco riešiť? Ci?

autor
1. máj 2024

@ella1234 tak úprimne, áno je mi sympaticky, keby nebol môj šéf, tak by sme si asi sadli :D Ale tým, že je môj šéf, tak s ním nič nechcem a nechcem si komplikovať život… skôr asi radu ako sa zachovať, aby zostalo všetko ok

ella1234
1. máj 2024

Tak asi keď je tu ta možnosť tak zostaň par dni doma na HO.
Ale ja neviem je to čudné že tvoj šéf a komentuje ti co pridas ci? 😁 Ale zas ja mam divneho stareho sefa tak sa asi do toho neviem vžiť 😁

autor
1. máj 2024

@ella1234 áno, mne to tiež príde trochu divne, že na tie príbehy stále reaguje :D A to ich ani moc nepridavam možno 1-2 za týždeň, ale on to okomentuje… :D Asi som ho nemala ani potvrdzovať

mabenn
1. máj 2024

uz po tebe ide, resp skor ide po hocijakej ochotnej zenskej...staci, ze sa nebudes spravat ako 15rocna, pokial s nim nic nechces mat

syslik81
1. máj 2024

no on ukradol obraz a ozral sa do nemoty - myslim ze sa zhovadil viac ako ty jednym komentom.. kazdopadne ak od neho nic nechces nekomentuj a ignoruj ..

gribka1
1. máj 2024

Akože keď je šéf, tak sa dá rozkázať tomu, že s ním nesmiem? Toto sa bežne v živote nemôže stať? Ak to prekáža zamestnávateľovi, ak to klapne, budete to riešiť. Či čo je problém?

koniarova
1. máj 2024

Vynikajuca partia. 👍👍👍Ožran, čo kradne obrazy. Toho ber, lebo sa rozchytá. 😁😁😁😁

gribka1
1. máj 2024

@koniarova Veď možno bol z nej hotový, tak sa radšej pripil, aby mal odvahu😅 No a už potom nevedel čo so sebou.

mk1111111111
1. máj 2024

Teraz neviem, sledovat na insta. ., ze to uz je sukromie? Ved, ak je nieco sukromne, tak sa neda verejnosti prispievat? Ci mi nieco uniklo?🤔 ja teda insta nemam, ale myslim, ze to bude fungovat podobne, ako FB

mandarinka555
1. máj 2024

Instagram je súkromie? To si hádam robíš srandu, že?

lienka.7
1. máj 2024

Pokial s nim nechceš niečo mat, tak sa venuj čisto praci. Nechapem tieto "potreby" sa sledovať, komentovať a pod.na SS. Je to moje súkromie, nikoho z prace nikde nemám a ani nechcem mať. Prava je práca a súkromie je súkromie. Niektorí to asi nechapu

autor
1. máj 2024

@koniarova 😁😁😁😁 no ok, toto je pravda

autor
1. máj 2024

@lienka.7 presne, tiež som toho názoru 🙂

domkakvet
1. máj 2024

On ide po tebe a ty po nom, tak neviem co riesis.

sevrin
1. máj 2024

Píšeš že dosť pije. To sú celkom pozitívne vyhliadky na super vzťah.
Či nezablikala kontrolka žiadna?

ckocka
1. máj 2024

Keď nechceš aby ti komentovali story na IG, tak ich tam nepchaj.

autor
1. máj 2024

@sevrin ved ja s ním nič neriešim 😁😁 To je jeho vec, nech si pije koľko chce, nieje môj priateľ

autor
1. máj 2024

@ckocka 🤔 hej no, ďakujem za radu😂😂 peace

simona20201309
1. máj 2024

Ja len zopár nevyziadaných rad:
1. Keď pije teraz, a ma rad ožran party, nezmeni sa to ani keď si nájde ženu, ani keď sa mu narodia deti
2. Nemysli si, že si výnimočná. On je šéf, jensi vedomý svojho postavenia a takto zrejme bali každú jednu ktorá sa momentalne nachádza vedľa neho
3. Podla toho co píšeš, ma rad ženy, ma rad sex, ma rad alkohol, ma rad party.... ruky od takého preč
4. Je tvoj sef. S prácou si spokojná? Nekomplikuj si niečo čo nemusíš pre niekoho kto sa s tebou s veľkou pravdepodobnosťou len zahra

alickapusinka
1. máj 2024

Ja len toľko ak chceš spoznať chlapa opi ho tam sa ukáže aký je. ON je aj v skutočnosti taký istý lenže nemá vypite tak má akože STOP ale ako ho vidíš za opitá. ON je aj v skutočnosti taký. A o čo mu ide ak si vravela že bľabotal somariny o sexe tak ťa chce dostať to je všetko dal TI návrh či sa chytíš potom by si videla aký je. Lebo je mi divne že šéf na prvom stretnutí mimo práce TI hovoril o sexe ak ho ani dobre nepoznáš a mohol ťa to aj uraziť. A v zapätí už mal návrhy pre tvoju kamarátku takže za mňa si sa nechytila hľadá dalej. Obyčajný devkar. Ide mu iba o to jedno.

mikadooo
1. máj 2024

Nič by som ďalej neriešila a už vôbec by som s ním nechodila do baru, keďže viem, že si ľúbi viac vypiť, má sexistické reči, myslí si, že žiarlim, ak chce baliť moju kamošku a keď je opitý, tak mu napadne, že prečo nešlohnúť obraz zo steny 🫣. Nech by mi bol akokoľvek sympatický, radšej ostanem na home office vo "svojom" meste a nech si balí koho chce a komentuje čo chce.

hankm
1. máj 2024

Od prvej vety, je uplne jasne, ze sa nechas pretiahnut. Vsetko okolo toho, a uplne najviac primitivne je, ze este ides tieto infantility vypisovat na konik.

autor
2. máj 2024

@hankm 😁😁 nenechám sa pretiahnut, chod si svoje komplexy so ženami riešiť inde

autor
2. máj 2024

Ďakujem za všetky normálne rady 😁 už to viac komentovať nebudem

dadis
2. máj 2024

Toto je komplikovana situacia?? Si predstav, ze by prisahal na tvoju macku..

aurora33
2. máj 2024

@dadis 😂😂😀😀😀😀😀😀