Cítim sa veľmi úzkostne, lebo nemám prácu

3. máj 2024

Ahojte, bola by som rada, keby ste mi poradili :( momentálne nemám tretí deň prácu a mám z toho zlý pocit, že zrazu nemám čo robiť. Cítim sa zle tieto tri dni, cítim úzkosť, sťažené dýchanie, atď. Aj keď sa snažím si vychutnávať aktivity, ktoré ma bavia, tak som veľmi unavená a smutná. Vôbec neviem, ako sa mám naštarovať.

hopsas
3. máj 2024

Neboj sa rýchlo si zvykneš že nič nerobíš a príde podpora 😁 žartujem samozrejme ja keď som bola na podpore tak si to užila naplno, dom zrenovovany, záhrada tiež ...za mňa paráda

autor
3. máj 2024

@hopsas ja vôbec nemám čo robiť okrem bežných vecí, ktoré som robila aj doteraz. Aj keď mám koníčky, tak sa nimi zamestnám iba na chvíľu a deň je strašne dlhý.

hopsas
3. máj 2024

Ja som vtedy začala cvičiť, každý deň prechadzky, starala som sa.o seba, vlasy, nechty, napísala som knižku, stretávala sa s kamarátmi...dá sa vymyslieť veľa

bublinka1426
3. máj 2024

ved si hladaj novu. a zacni behat po pohovoroch.

zuzulkazu
3. máj 2024

@hopsas ja to iste, paradoxne stale nestiham🙂

guiseppinka
3. máj 2024

Od polky novembra do polky februara som bola doma a teda nemala som absolutne ziadny mrtvy cas... vecne som mala nieco - chore deti, dr, hladanie prace
pohovory ... aktualne oficialne som este par dni zamestnana a idem zase na up a chystam sa na vacsie upratovanie, okna umyt... a snad aj rychlo praca pride...drzim ti palce pri hladani...

marsmykkok
3. máj 2024

podľa mňa "pichnúť" máš stále do čoho, len ten pocit, že proste nemáš pevnú štruktúru dňa ti prekáža. Ja to poznám, kedže robím HO, ale nepravidelne a niekedy aj týždeň-dva nemám prácu ak je hluchšie obdobie. Tak si každý deň naplánuj niečo mimo domu, či nákupy, chod na malý výlet, porieš si všetky preventívky a lekárov, úrady a tak, nech proste každý deň máš nejakú aktivitu alebo povinnosť mimo domu.

klotildabazarik
3. máj 2024

Ja som doma 3mesiac,bez podpory a kompletne mi drbe takže tak

bennn
3. máj 2024

3 dni... čo to je oproti tomu čo mam teraz ja... :D nasobok tisicov percent snáď :D A horko ťažko za psychicky nezosypem pod tlakom všetkého.

syslik81
3. máj 2024

to mas ako predlzeny vikend.. to ani vtedy nemas co robit? zapni net a hladaj si kurzy na lepsiu kvalifikaciu .. sprav si zivotopis a rozposielaj ...

lenkasarka
3. máj 2024

Ja ťa chcem len povzbudiť. Čoskoro si nájdeš novú prácu a budeš sa cítiť lepšie. Tento momentálny stav je len dočasný a skús ho využiť najlepšie ako sa dá. Čítaj,plávaj rob čo tá baví a zamestná tvoju hlavu iným smerom. Držím palce

autor
3. máj 2024

@bublinka1426 práve že som chcela trochu vypnúť a oddýchnuť si

autor
3. máj 2024

@guiseppinka ďakujem 🙂

bublinka1426
3. máj 2024

tak do prirody. ak si nie PN. mne to pomaha. vypadni dakam na vylet. zmen vzduch a prostredie na par dni.

autor
3. máj 2024

@marsmykkok presne si to vystihla, je to tak. Zrazu nemám nejaký lepší režim. Aj nad tým som premýšľala, že každý deň pôjdem mimo domu, asi to tak aj spravím od zajtra, aspoň nejaká prechádzka. Aj keď nie som typ, ktorý chodí sám von, asi s časom prichádza aj zmena a musím sa aj toto naučiť. Ďakujem 🙂

autor
3. máj 2024

@klotildabazarik
@bennn tak ako vidím, je nás tu viac :D je to taký nezvyk pre mňa

autor
3. máj 2024

@syslik81 mám, ale teraz je aj manžel na maródke, nesmie ísť vôbec von, pretože je to iba prvý týždeň, takže sa cítim ako pri kovide 🙂

autor
3. máj 2024

@lenkasarka ďakujem 🙂