Ako sa zbaviť narcisa?

14. nov 2022

poradte pls ako sa zbavit narcisa? po pol roku bez kontaktu z mojej strany stale otravuje. ako sa ho mam zbavit? on ma vytvoreny obrazok o mne aka som uzasna a ako ma miluje a stale bojuje a bojuje ale ja ho nechcem, hnusi sa mi a obtazuje ma to ako sa mi stale ozyva, robi ako keby sme stal eboli spolu!! co mam robit? kedy ho to prerstane bavit?? je mi z neho uz zle...

autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
ninusa221
14. nov 2022

Existuje taká kolónka že ZABLOKOVANIE 🫠

viestta
14. nov 2022

Neviem ci to pomôže, ale mňa už by dávno prešla slušná vychova a už by som ho poslala do muky jasne a jednoznačne.

tomikejt
14. nov 2022

Nereaguj, prípadne blokni.

lily14
14. nov 2022

Tyu neodpisuješ a aj tak otravuje,no má výdrž🤣

autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
sandria
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lily14
14. nov 2022

To koľko má 15?

autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
sandria
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
komplikovana
14. nov 2022

vsade ho zablokovat, nereagovat, ignorovat a ak by nahodou prisiel osobne, nahlasit policii za obtazovanie.

lindous
14. nov 2022

Určite všade zablokovať a ak by nepomohlo, tak asi by mu to rázne vysvetlil niektorý z mojich dobre stavaných kamarátov ... nehovorím, že ručne stručne, ale tak aby pochopil ...dávaj na seba pozor...

autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
luccija
14. nov 2022

Moze byt aj nebezpecny, ked zije v nejakom sne, ze patrite spolu.Neodpisovat, nereagovat pohrozit, se ho udas

sandria
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
iwuanka
14. nov 2022

Vykopat a presadit!! Je jedno ci je to kvet alebo chlap!!

gabinakk
14. nov 2022

Ako keby som čítala o sebe, tým chlapom fakt hrabe. Len u mňa to trvá už rok, pomaly pol roka bol kľud a začal zas otravovať, nereagujem vôbec.

autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
miadi
14. nov 2022

A co mu brani ist za tebou osobne kym nie je zablokovany ? Nic . Kludne ho blokni.

gabinakk
14. nov 2022

Na messenger, potom na whatsapp ten som zrušila tak zas na messenger, sa čudujem, že ho to baví sa strapnovat

mimka1402
14. nov 2022

Zažila som si a je tomu 4roky a stále sa mi ozýva, ale nemá kam už prísť lebo som sa odsťahovala. Nič iné ako ignorácia nepomôže...

autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
alex49
14. nov 2022

Všade si ho zablokuj, oznám rodine, kamarátom, kolegom, že ťa obťažuje. Ak príde osobne, tak zavolaj políciu, že ťa obťažuje a bojíš sa o život.

mimka1402
14. nov 2022

Môj je extrémne zaľúbený ale s narcisom som chodila a tam to vygradovalo do nasilia a na zákaz približenia.😀
Ale ano blokovala som, až som to nechala tak a síce mi píše ale ja ignorujem, už to nie je dennodenne ale asi raz za xy mesiacov sa ozve vo veľkom..
Ale určite blokuj kde len vieš, keď sa to zhorší tak pohroziť políciou.

autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
mimka1402
14. nov 2022

Ex mal prejavy aj počas vzťahu ale skôr psychické tyranie, až po rozchode bol schopný fyzického.