Ktorú pôrodnicu v Prešove odporúčate a prečo?

a_n_n_a_h_a_n_n_a
10. apr 2024
liliputka2131
10. apr 2024
gabik21
10. apr 2024

@a_n_n_a_h_a_n_n_a monoblok, kazda izba ma wc s umyvadlom , menej zien na izbe

dota6
10. apr 2024

Nemám ako porovnať starú a monoblok. Rodila som v monobloku. Bolo tam všetko v poriadku. Až na jednu lekárku. Tmavovláska s nadváhou a nepríjemnou povahou, nemá cit pre prácu s ľuďmi. Keby som ju mala na smene, keď som rodila, tak adieu a idem inam :D ale ostatní lekári boli profesionálni.

aaninka
13. apr 2024

@a_n_n_a_h_a_n_n_a Stará pred mesiacom - Nová v r. 2019...
V starej je wc (2ks) a sprcha (4ks) na chodbe, v novej je wc na izbe, iba sprcha na chodbe(2ks). Keď som bola v monobloku, bolo tam veľa žien, tak sa na sprchu muselo čakať v rade... V starej sú izby väčšie, so 4posteľami a postieľka s bábätkom sa vpohode vojde vedľa postele, je tam aj stôl a 2 stoličky a sanitárky nosia stravu na izbu. V monobloku sú 3 postele na izbe ale je to tam stiesné, postieľky sme mali na strane pri nohách, strava sa vydávala v jedálni (pred Covidom). V oboch prípadoch som prenášala, takže som nastúpila do pôrodnice skôr a pôrod mi vyvolávali. V monobloku sme boli na izbe osobitne iba ženy čo sme prenášali, v starej ma dali na izbu k 2 ženám po pôrode a 1 čakala na plánovaný cisársky 🤷‍♀️ Takže v noci sme sa veľmi nevyspali, lebo boli na izbe 2 bábätká 🤦‍♀️ Nerozumiem tomu miešaniu, keď na ostatných izbách boli 1 max. 2 ženy, celkovo bolo dosť prázdno teraz v starej... Aj keď potom prišli ženy s rozbehnutým pôrodom dali ich k nám na izbu... V novej je čakacia miestnosť hneď pred sálami, v starej treba z izby ísť celkom dlhou chodbou na sálu 🤷‍♀️ Sály sú v monobloku rozdelené na 3 samostatné boxy - pekné, moderné... v starej je to jedna veľká sála rozdelená murovanými polopriečkami tiež na 3 časti - zrekonštruované, nie je to staré, vybavenie je tam tiež moderné 😉
Nestihla som teraz nič ako fitloptu alebo náparku, lebo z izby posielajú na sálu až keď sú kontrakcie každé 3min. a u mňa to po vyvolávačke išlo veľmi rýchlo 😂😂 Toto sa mi v starej nepáčilo, že držia ženu na izbe, a len sem tam skontrolujú, v monobloku sestričky chodili hore dole cez tú čakaciu miestnosť, tak som sa cítila lepšie pod dohľadom... Inak nemám čo vytknúť... Personál v oboch bol ako všade, záleží na koho natrafíte 😂🤷‍♀️