Skúsenosti s pôrodnicou v Leviciach

veronika946
27. jan 2020

Dobrý deň, mamičky, aké máte skúsenosti s Levickou pôrodnicou? Hlavne teda novorodeneckým a oddelením šestonedelia... čaká ma to v júni, niekde ju chvália, inde naopak... máte niekto nedávne zážitky? Ďakujem 🙂

annadobsonyova
27. jan 2020

rodila som v roku 2017, ja ju neodporúčam 🙂 s kojením mi vôbec nepomohli, neukázali mi ako obliekať, prebalovať, nemohli sme vetrať, umelé mlieko mi viackrát nechceli dať, keď bol malý hladný (radšej mu dali lieky proti kolike).

sashka22
27. jan 2020

@veronika946 v pohode a to som na ľudí dosť kritická. Z okolitých pôrodníc má táto naša Levická najlepsie recenzie. Bábo mi zbytočne nebrali, sestričky milé, jedlo tiež fajn, oddýchla som si tam. Dokonca tam pravidelne chodí laktačná poradkyňa po novom a to bolo zaujímavé pre vela mamičiek, super nápad, kto s ním prišiel, určite to maminkam pomôže takto na začiatku. Sprchy nové...už neviem čo viac napísať, kľudne sa pýtaj. Sestrička mi dokonca aj v noci ochotne nosila džbán s čajom keď som prahla smädom a ešte som nechcela vstávať. Majú tam stále plno. Bola som tam pred 6 týždňami.

sashka22
27. jan 2020

@annadobsonyova fúha...no prvorodičky čo boli so mnou na izbe, tym prišla sestra ukázať všetko, kúpali bábätko pred ňou...dokonca aj mňa sa pýtali čo by si chcela vedieť, ale tak to je už moje druhé, nemala som otázky 🙂 a k tomu umelému mlieku...to áno, asi to tak je stále lebo prvoradé pre nich je, aby bábo bolo kojene a UM ako posledná možnosť. Aj keby 2 dni je dieťa ' hladné', ešte má zásoby z Tvojho bruška.

annadobsonyova
27. jan 2020

@sashka22 Oni mi povedali, že ,,s takými prsiami kojiť nebudete", kašlali na mňa, flašku s UM mi strčili do ruky bez okolkov, ja som si ju nepýtala 🙂 potom si UM malý pýtal každé 2, max.3 hodiny a posielali ma nazad do izby nech si ho láskavo ukludním, jesť sa nebude. Napokon som si laktáciu naštartovala bez pomoci, nebola to sranda. Určite by som tam nešla rodiť ešte raz, ale je možné, že sa veci odvtedy pomenili 🙂

77kacena
27. jan 2020

rodila som tam dvakrát všetko v pohode personál super poradil pýtal sa bol ochotný a to som pri druhom prišla z gynekologického oddelenia s kašlom potom doma mi zistili zápal pľúc takže zdravotne som bola odrovnaná

ivanaadavid
27. jan 2020

Ja som rodila pred vyše 3 rokmi.....sestričky ako ktora...našli sa aj v pohode ale žiaľ väčšina hrozna.....s kojenim mi nik nepomohol.....ja som ešte aj pri pôrode schytala doktorku ktorej prístup bol strašný a to som nemala žiadne požiadavky ani nič.....možno mala zlý deň, ale aj tak,....teraz asi pôjdem do Nitry radšej...

martina1201
27. jan 2020

@veronika946 rodila som v decembri, sestričky milé, pomohli, zaujímali sa, poradili. Je pravda že toto je moje piate dieťa a tak som veľmi pomoc nepotrebovala, ale ostatné mamičky ju vítali. Má sa oddelenie nejak prerábať v tomto roku z grandu, ale kedy začne to netuším.

lujza_
28. jan 2020

Ja som rodila minulý rok (2019) a bola som mega spokojná s novorodeneckým oddelením, sestričky zlaté, milé, všetko super. Jedine s pôrodom som mala problémy silou-mocou ma nechceli dať zo vzdycharne na pôrodnu sálu lebo ešte vraj " máme plno času a mám si pospať "... Skoro som im porodila na chodbe 🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️ to bolo celé zle ten pôrod aby som sa niekomu musela prosiť a presviedčať že už rodím (bolo to druhé bábo takže som vedela čo cítim).... Navyše mi ani nedali epidural lebo som rodila v noci a vraj anestéziológ im nočné nerobí 🤷‍♀️🤦🏼‍♀️

lujza_
28. jan 2020

@lujza_ doplním, na sálu ma na moje naliehanie vzali 4:30 a 4:40 som už držala v náručí syna čiže bolo to o chlp...

stanka113
5. feb 2020

No tak pre info. V nedeľu 26.1. ma nakoniec na reverz z nemocnice Levice manžel previezol do Nitry. 11 dní po termíne v pondelok sa ma automaticky primár v Nitre opýtal,či chcem ešte čakať keďže sa stále neotváram alebo cisársky. Bola som už pevne rozhodnutá pre cisársky to bolo ráno o 8.00 o 10.07 už malinky kričal na svete.
Neviem čo by sa stalo keby zostanem v Leviciach. To že ma dali na vzdycharen keď som mala slabucke kontrakcie a potom sa stratili ma psychicky položilo. To že som tam ležala týždeň a stále nič a pán primár ma dvakrát ani nepozrel...
Malý mal nakoniec 4450g takže som rada,že to bolo cisárskym a v Nitre. Počula som,že bez peňazí v LV nepochodim a tak isto,že hospitalizuju deň po termíne len kvôli poisťovniam...
Je to smutné, pretože keď som sa rozprávala so ženami všetky sme boli psichycky odrovnane a duplom tie, ktoré mali doma ešte malé dieťa.
Takže môj názor je jednoznačný, levická porodnica a nemocnica NIKDY viac.

hanulienka99
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
foldesijanka
10. mar 2020

No ja som rodila v decembri 3.babo, išlo to vcelku fajn, sestrička Spisjakova úplne že super je fakt úžasná. , doktorku Pahuli zavolala už keď bol drobec temer úplne vonku, doktorka však bola čudná, necitlivá, úplne mimo, nemala masku a razil z nej alkohol nevenovala som tomu vtedy veľmi pozornosť, lebo som mala čo robiť sama so sebou., neskôr som sa však dozvedela že asi má naozaj problém s alkoholom, dokonca šoférovala opitá 1,5 promile, chytili ju a dostala podmienku...myslím si, že pokiaľ takýto ľudia namiesto toho aby sa išli liečiť budú mať v rukách životy nás i našich detí tak to bude katastrofa. takže žiaľ Levice nie.

uctovnictvo10
19. jún 2020

Zdravím Vas všetky mamulienky...Volam sa Martina Juročkova,a pracujem v Allianz Slovenska Poisťovňa,ak mate záujem o zabezpečenie ,ochranu do budúcnosti vašho dieťatka,a chcete mu pripraviť lepšiu a krajšiu buducnosť, alebo čo sa tyka tak tiež uveru alebo hypotéky,kľudne ma môžte kontaktovať,na, nelkajurockova@gmail.com ,0907359597.Prajem vám všetkym Pevne zdravie a veľa sil...

stanka113
4. aug 2020

@foldesijanka áno presne táto Páni doktorka mi malá podpísať reverz, bola ofucana ,že ci si myslím,že hneď v nedeľu budem mať dieťa pri sebe. Tak som jej povedala,že nejde len o to ale aj o prístup. Na druhý deň ráno som mala malého na svete...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre