Pôrodnica Zvolen, skúsenosti?

lenusik296
10. okt 2018

Ahojte, našla som síce staršie diskusie, ale zaujíma ma aktuálna situácia ako je na tom pôrodnica Zvolen a hlavne spokojnosť mamičiek, ktoré tam nedávno rodili. Ďakujem 🙂

charlotte345
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lenusik296
autor
10. okt 2018

@charlotte345 uvažujem nad Zvolenom a Žiarom nad Hronom, tak som vďačná za každú jednu vlastnú skúsenosť a verím, že sa rozhodnem správne! A tebe nech radosť z bábätka rýchlo vynahradí nepríjemnú skúsenosť

katarina_v
10. okt 2018

@lenusik296 Ahoj.Pred dvomi mesiacmi som rodila vo Zvolenskej pôrodnici.Moja skúsenosť je viac ako dobrá.Porod som mala vyvolávany, bolestivý ale pod vedenim vysoko kvalifikovaného personálu sa dal krásne zvládnuť.Musim naozaj pochváliť profesionálny ale aj veľmi ľudský prístup zo strany lekárov a úžasných sestričiek.

dorotik
10. okt 2018

Nebudem pisat z vlastnej skusenosti, ale moje kolegyne v priebehu roka rodili ako v Ziari, tak aj vo Zvolene. Kazda mala trosku inu skusenost, niektore boli velmi spokojne, ine menej, no obe nemocnice mali svoje muchy a v oboch sa da narazit na personal, ktory sa sprava debilne. Tiez som sa medzi nimi rozhodovala a moj brat, ktory pracuje ako zachranar mi dal dolezity racionalny argument pre Zvolen. Totizto, v priprade vacsich komplikacii ci uz pri babatku alebo rodicke sa prevazaju do Rooseveltky v BB. Ak ide o cas, v ZV su do 15 minut, no Ziar je o dost dalej. Mozes teda brat do uvahy aj toto 🙂.

radu_lienka
10. okt 2018

.

ivaskula121
11. okt 2018

Ja som sa tiež rozhodovala zh, zv a Bb.... u mna vyhrala nakoniec Bystrica... presne pre to, čo
@dorotik hovorila... keby sa niečo stane, tak by nas zbytočne prednášali a zbytočný stres.... je to len kúsok od seba.... a predsa je to fakultná... skúsenosť s Bb ti môžem napísať neskôr... za pár dni vraj rodim 🙈😅

miskachrumka
18. júl 2021

Niekto aktuálne kto rodil v zv?

dollyzv
19. júl 2021

@miskachrumka ja som rodila v novembri,ale lekári aj sestričky TOP...bola som nadmieru spokojná

miskachrumka
19. júl 2021

@dollyzv to rada čítam mňa čaká tretia sekcia budúci mesiac .. mám dohodnutu na operáciu pani doktorku Bihariovu ... Snou máte skúsenosti?

dollyzv
19. júl 2021

@miskachrumka hmm,s ňou asi nie,pri mne sa vystriedalo veľa doktorov tak si nepamätám všetky mená 😅 skús skupinu pôrodnica Zvolen ☺️

miskachrumka
19. júl 2021

@dollyzv už som sú tam všetko staré príspevky

dollyzv
19. júl 2021

@miskachrumka staré? Posledný príspevok z pred pár dní https://www.modrykonik.sk/group/6505/

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre