Planovaný cisársky v B.Bystrici. Môže tam aj manžel?

29. júl 2023

Ahojte mna by zaujimalo ci pri sekcii moze byt pri mne manzel. V zahranici to je bezne , ale u nas co viem tak minimum pripadov. Budem rodit v BB, a ked nahodou nemoze byt donesu mu dieta ukazat, alebo moze byt niekde blizsie dnu ako na chodbe? Dakujem

micusa2222
30. júl 2023

a to myslíš, že bude pre manžela nejaká slasť, keď ťa tam rozrežú, malinké vyberú celé od krvi, aj ty budeš pekne upatlaná..to fakt tento zážitok ??? Brrr...

mamelka
30. júl 2023

cisársky neznamena bitúnok 🤦‍♀️ mala som manžela pri mne, bol mi aj ako opora a pre nás to bol nádherný zážitok. Nenechaj dá odradiť, na FB jenskupina recenzie na porodnice https://www.facebook.com/groups/877433359639043... skús ešte tam napísať
Ja som skôr ľutovala, že som nemala manžela aj predtým pri sebe.

nevenka
30. júl 2023

@micusa2222 a pri klasickom nie je upatlana, spotena, strapata, s kruhmi pod ocami, opuchnuta? Este horsie podla mna. Ked babo daju na brucho, hrud, je cele od krvi, mazu, plodovej vody...
Vsak sa nebude kukat do rozrezaneho brucha...🤔
Ja som v BB rodila, ale len klasicky, takze neviem, ako to je v pripade planovanej sekcie.

beata_k
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
micusa2222
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
beata_k
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
micusa2222
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
beata_k
Odpoveď bola odstránená
Zobraz

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre