Kto rodil v Humennom?

zuzulina265
1. júl 2012

Ahojte mamičky najdem tu spriaznenu dušu ktorá bude rodiť v Humennom v nemocnici Leňa?Aké máe skúsenosti z personálom alebo všeobecne?

katusik153
1. júl 2012

@zuzulina265 Ahoj,ja budem rodit HE..osobne nemam znou ziadne skusenosti ale kamka tam rodila asi pred 2 mesiacmi a vravela ze bola spokojna aj s personalom,proste celkovo,, a inac co cakas chlapceka alebo dievcatko?😉

tinki
1. júl 2012

@zuzulina265
https://www.modrykonik.sk/forum/porodnice-a-doktori/ake-skusenosti-mate-s-porodnicou-v-humennom/
pozri sa do tejto témy..
inak nemusíš mať obavy, veľmi profesionálny personál. Ja som tam rodila 2 krát..

chryse
1. júl 2012

@zuzulina265 ja som tam rodila pred rokom a pol,,,,a dvakrat som lezala na gynde,,,a mozem vrelo odporucit,,mili a profesionálni personal

zuzulina265
autor
1. júl 2012

@katusik153 ahoj ja cakam chlapceka mam pred sebou uz iba paru dni dufam ze nebudem prenasat ty co cakas?chodis aj na poradne ?kolko mas do porodu?

zuzulina265
autor
1. júl 2012

@chryse dakujem za tvoju skusenost aj ja som tam lezala tyzden na gzn.oddel.a personal naozaj super.

katusik153
1. júl 2012

@zuzulina265 ja cakam dievcatko🙂 na poradne chodim zajtra akurat idem po 2 krat na CTG a do porodu mam asi tak 2,3 tyzdne...a inac bojis sa velmi porodu pretoze ja neskutocne,,proste neviem co ma caka..a uz som aj otvorena na 2 prsty... A ty si uz na kolko otvorena? 😎

zuzulina265
autor
1. júl 2012

@katusik153 jeeeej budu copiky sukničky.....tešíš sa?prvý pôrod u teba?čiže ty chodiš pondelky na poradne škoda ja chodim piatky čiže je mala pravdepodobnosť že sa stretneme.no mne od zajtra začína už 40 týždeň takže uvidíme čo a ako .no vieš teším sa ale aj bojím nepoznaného aj bolesti lebo ja počas menštruacie mam neskutočne bolesti a niekedy aj celý čas.fuuuuu a ako dlho si už otvorená.vieš čo ja som 5 týždeň otorená na 1cm a bolesti mam neskutočné.kolo koho chceš rodiť?

katusik153
1. júl 2012

@zuzulina265 vies ze sa hrozne tesim 😀 ano prvy pana som strasne nervozna z toho ako to bude prebiehat a tak...a ty si z HE? Otvorena som asi 3 tyzden,,a este neviem koho chcem rodit kamka si vybrala primara Focka ale on nedosiel pretoze nestihol a tak rodila iba pri sestryckach..to je v podstate jedno si myslim partnera nechces pri porode? 😉 a rezervovala si si nadstandartnu izbu?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre