Pôrodnica Snina a pôrodnica Humenné

hafna
30. dec 2020

Ahojte. rodila ste niektorá posledné týždne a mesiace v Snine alebo Humennom? Som prvorodička, rada by som vedela vaše skúsenosti, kde je lepšie, aký je personál, a všetko ostatné 🙂

ajuskas
30. dec 2020

Ja som rodila v humenskej pôrodnici síce už takmer pred rokom,ale nemyslím si, že sa niečo extra zmenilo..ja som bola spokojná, mala som ťažší pôrod, porodila som prirodzene, co som od zaciatku aj chcela.. personál bol milý, ochotný, behali okolo mňa, pravidelne kontrolovali..so mnou bol aj manžel, ale dosť času s nami trávila pôrodná asistentka, čím som nemala az tak čas myslieť na bolesť..samozrejme, tu bolest si človek musí pretrpieť sám,aj keby kde bol..a kto chce vzdy nejakú chybu nájde..ale aspon za seba môžem povedať, že ja som sa tam cítila dobre..kedze som rodila dlhsie, vystriedali sa pri mne tri zmeny a s nikým som nemala ziaden problém- či ľudský alebo profesionálny..na novorodeneckom lekárky boli milé, sestričky ktorá ako..jedlo hrôza..ale tých pár dní človek vydrží..ale všetko závisí od danej rodičky,od očakávaní, povahy..za mňa spokojnosť 👍

hafna
autor
30. dec 2020

@ajuskas ďakujem za odpoveď 🙂

dominizzer
9. apr 2021

@hafna ja som rodila 7.12.2020 v He. Všetko prebiehalo super, musím poklopať. Pôrod- sekcia, veľmi rýchlo sa to zomlelo takže som sa nestihla ani spamätať z toho šoku a už som bola na sále, kde bol milý a príjemný personál, hudba a uvoľnená atmosféra. Čo sa týka starostlivosti, s tou som bola takisto spokojná. Ale už máš asi po😉