Pôrod bez nástrihu, šitia a poranení

18. mar 2024

Ahojte, po takomto spontánnom pôrode bez poranení ako dlho ste nosili sieťované nohavičky? Nosili ste po pár dňoch aj normálne už?

lucia13022023
18. mar 2024

Len na oddelení 600nedelia som ich nosila. Doma už obyč

tramtada31
18. mar 2024

Pri druhom porode som hneď presla na klasické nohavičky a samozrejme poporodnu vložku

zuzkacik4
18. mar 2024

Hned v porodnici som pouzivala bavlnene nohavicky🤷‍♀️

blumie
18. mar 2024

Jeden den, kedze mi v porodnici povedali ze ked som bez poraneni, tak netreba kontrolovat ziadnu ranu.

amelia89
18. mar 2024

no tak ja som nemala ani nastrih ani poranenie a nosila som ich dlho lebo som dlho a silno krvacala a lepsie mi drzali tie mega vlozky 😂 toto ma asi kazdy inak .. navyse mi to prislo hygienickejsie vyhodit a nemusiet prať, bolo to pre mna konkretne proste lepsie.. to je asi dost individualne

lenka2710
18. mar 2024

Len v pôrodnici som nosila, doma už klasické

anavixy
18. mar 2024

Mozes si dat kludne normalne, je to jedno, ona ta vlozka ktoru maju tie sietovane nohavicky aj tak prekryje cele sitie, takze ten vetraci efekt je mizivy… 🤷🏻‍♀️

falbala132
18. mar 2024

ako ste prosim dosiahli, ze te ostali bez poraneni a nastrihu? nejaka specialna priprava predtym? 🙂

lucia13022023
18. mar 2024

@falbala132 ja osobne len náparky, nič viac

autor
18. mar 2024

@falbala132 ja bez prípravy, ale už druhý pôrod.. prvý som mala nástrih, ktorý sa ešte aj natrhol ďalej, takže veľké šitie.. teraz extra rýchly spontánny pôrod, malý len tak vykĺzol von.. poranenie žiadne..

mamamasama
18. mar 2024

Ja som rodila doma, bez zraneni, ale tieto nohavicky som nosila, lebo mi vyhovovalo, ze mozu ist do kosa a nemam zakrvavene vlastne.

mamamasama
18. mar 2024

@falbala132 u mna aniball a naparky

blumie
18. mar 2024

@falbala132 ja aniball, oba porody bez nastrihu.

pe_mi
18. mar 2024

Ja som pri oboch mala klasické bavlnené , neprala som nič.Kupila som ich čisto na účel pôrodu a pobytu v nemocke.vsetky som zahodila.nic som nedala preprať.ja som hlavne pri oboch veľmi málo a krátko krvácala.
Sieťované nemám odskúšané

tatisna
20. mar 2024

Ja som po všetkých pôrodoch nosila svoje gatky a svoje vlozky s krídelkami. Jeden som mala s roztrhnutim a jeden bez poranení.

petra92
21. mar 2024

3x pôrod bez nastrihu, poranenia ci jediného štichu, sieťované nohavičky som nemala ani raz, ani neviem jak to vyzerá 🫣🤣

kiki68
3. apr 2024

@falbala132 aniball, epino, mozno stastie k tomu… zalezi vela na Tom ako sa ta situacia cela zbehne. Ja som mala 3 vonkajsie stehy, hned som behala, pocit ako keby mas drsnejsi sex

kiki68
3. apr 2024

@petra92 nam to dali v porodnici aj s vlozkami k tomu. Kazda to vyfasovala pri nastupe na porodnicu.

3petka
3. apr 2024

Hneď po pôrode som nosila nohavičky bavlnené ale prvé dva dni s tými popôrodnými vložkami, potom už s klasickými. Tieto nohavičky som ani nemala. Potom už len na vizitu.

3petka
3. apr 2024

@3petka A zabudla som povedať že som bola šitá pri oboch pôrodoch pri prvom pár štichov a pri druhom len vnútorné šitie.

mmoni89
3. apr 2024

Nosila som hned na druhy den bavlnene

mmoni89
3. apr 2024

@falbala132 nic ,treti porod akurat doktor pocas porodu masiroval hradzu

petra92
3. apr 2024

@kiki68 tak to sa u nás nestane, ešte aj hajzlak si tu treba brať 🤦‍♀️ešte dobre, že aj vlastnú posteľ z domu netreba nosiť 🙄

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre