Poloha koncom panvovým a málo plodovej vody

stelleluna
24. apr 2015

Ahojte. Je tu mamina, ktorá išla na plánovaný cisársky rez rez koli polohe bábätka KP a koli malému množstvu plodovej vody?? Koľko dní pred termínom vám robili cisársky? .. Viem že to tu niekde je, ale v mobile sa mi to zle hľadá:( Ďakujem

mykeila
24. apr 2015

mne v 35t.t.

danielle799
24. apr 2015

Ahoj, ja som bola na S,ale neplanovanej a až na sekcii mi zistili že mam maloplodovej vody, takže to bolo len , tak, tak...a bolo to 3 dni pred nornalnym terminom..
A sekcia bola preto, lebo babo, bolo velmi vysoko a vobec ale že vobec žiaden náznak na nejaký porod, tak doktor rozhodol pri beznej kontrole, že urobime sekciu a nebudeme cakat..uz som sa dost zle citila..

ichbinich
24. apr 2015

@stelleluna
Ano, ja som mala cisarsky z tychto dovodov. Primarny dovod bol KP. Na kontrole den pred terminom ale lekarka zistila, ze je uz aj malo vody, tak povedala, ze musi von. Radsej dnes ako zajtra, ale sanitkou so sirenou byt nemusi 😉
Ja som ale nemala dohodnuty ziaden predcasny termin, ja som bola dohodnuta, ze pockam, kym sa rozbehne porod s tym, ze v nemocnici vedeli, ze idem pod noz. Aj som uz mala vsetky vysetrenia.
Nakoniec sa porod nerozbehol sam, kedze bolo malo vody a teda siel von v ten den 😉

stelleluna
autor
24. apr 2015

@mykeila a bola si na plánovanom cisárskom?

mykeila
24. apr 2015

ano bolo to planovane, maly uz prestal rast v brusku.
@stelleluna

malabiba
26. apr 2015

@stelleluna musí určiť lekár....mne robili 4 dni pred, sekcia bola plánovaná bolo to KP a chlapček

korra
28. apr 2015

u nas planovana sekcia z dovodu KP, vahy babatka a mojmu "veku". Termin porodu som mala vyratany na 1.10. a sekciu mi robili 30.9 - cize o den skor 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre