Pokuta

lildena
3. máj 2024

Ahojky prišla som si po radu pred mesiacom som predala auto ale nešlo to tak ľahko ako som si myslela bolo to dva aj pol týždňa po kedy sa ľady pohli ale konečne je prepísané lenže za tie dva týždne mi ten panko urobil pokutu na diaľnici nemal ani doklady tie som mala ja dá sa nejako vyriešiť ta pokuta niekde ísť podať odvolanie je úspešnosť bojím sa že za tie dva týždne mi mohol narobiť pokút veľa prosím o radu ďakujem nedá sa sním komunikovať vyhovára sa ako to riešiť

minenkak
3. máj 2024

@lildena a na pokute nie je, že treba oznámiť kto bol šofér ak ty nie

leniel
3. máj 2024

@lildena jasne ze sa vies odvolat

leniel
3. máj 2024

@lildena mas kupnopredajnu zmluvu podpisanu vami oboma s datumom pred incidentom? to dolozis ako dokaz

simsalabim
3. máj 2024

@lildena nedavno bol medializovany podobny pripad a pokutu musel zaplatiti povodny majitel... lebo majitel sa oficialne zmenil az pri prepisani.

sasa1310
3. máj 2024

@lildena však si mala auto odhlásiť na polícii a nový majiteľ si potom do 15 dní prihlasuje auto na polícii on. Takto platíš pokuty ty.

sasa1310
3. máj 2024

@leniel nie, nevie sa odvolať. Kúpna zmluva jej bude na nič.

lisymbia
3. máj 2024

Bohužiaľ budeš ju musieť zaplatiť, známej sa stalo to isté a nedalo sa s tým nič robiť

lildena
autor
3. máj 2024

@leniel mám všetko

lildena
autor
3. máj 2024

@lisymbia
@lisymbia musela som čakať na prepis lebo všetko bolo v dane dni obsadené tak preto som čakala dva týždne na hneď prvý termín prihlásenia vôbec sa nedalo stým nič robiť? Ani keď podám odvolanie ?

lildena
autor
3. máj 2024

@minenkak ja nie ten kdo auto kupoval teda kupujúci

lildena
autor
3. máj 2024

@simsalabim prepis bol 21 .3 ale on pokutu spravil na diaľnici v 19.3 tak preto som teraz z neviem ako ďalej

leniel
3. máj 2024

@lisymbia nebude musiet platit, manzel to prave riesil... auto predane, ale neprepisane - samozrejme hned prisla pokuta. odvolal sa, poskytol dokazy, aj splnomocnenie od notara ktore im dal na prepis auta, a pokuta mu bola odpustena

lisymbia
3. máj 2024

@leniel 🤷‍♀️ nehádam sa, možno sa niečo zmenilo, bolo to pred 2 rokmi a riešila to s políciou no jej to neodpustili