Zamĺknutý potrat

niektoakoja
22. apr 2022

Ahojte. Stretli ste sa s tým? Moje bábätko malo omotanu šnúru okolo nožičky. Neviete prosím vás či to nebolo spôsobené i nejakým prudkým pohybom? Neustále mám výčitky či som si nemala dávať väčší pozor a mať kludovejsi režim.

joesvk
22. apr 2022

@niektoakoja Nijako si to nemohla ovplyvniť... Je mi to veľmi ľúto. 😥

mariejenka
22. apr 2022

Určite nie, ja som pocas oboch tehotenstiev pracovala do 7 mesaca, som fyzioterapeut,a nie raz sa stalo,ze som urobila aj prudsi pohyb,dvihala som bremeno,musela zachytit kolabujuceho pacienta...
Je mi to ľúto,tvojej straty 😔

any_soj
22. apr 2022

@niektoakoja ahoj. Mrzí ma tvoja strata ...
Každopádne si nemohla zabrániť nijako. Tvoj kludovy režim by nijako nepomohol, ani keby si stále ležala - lebo dieťa sa ustavične hýbe vnútri v maternici.

sevcikovaa
22. apr 2022

Mrzi ma tvoja strata ja som to zazila v 20tt ina pricina no bolest je rovnaka...drobcek je vzdy sucast mamicky a stratou s nou umrie pol srdca

valdovalda
22. apr 2022

Ja som mala zamlknuty potrat. Dovod ti nikto nepovie. Tiez som mala vycitky svedomia, bola som na tazsej cykloture, turistike, niesla som syna na rukach. Ale dr. mi povedal, ze ked sa tak stalo, nebol to zdravy a silny plod. V dalsom tehu som extremne cvicila, bola v saune, v horucom sedavom bazene, uzivala atb.(nevedela som ze som tehu) a vsetko dobre dopadlo.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre