Zubár a lieky v tehotenstve

bianka...
27. nov 2013

Meskal mi menzes a som tehotna,prave som si urobila 3 testy 🙂 no mam zvysenu teplotu a od pondelku ma dusi kasel, davam si skorocelovy sirup a dala som si Paralen grip,snad neuskodil malickej...cez vikend sme boli na wellnese sauna a bazeny tak mi to prislo na priedusky.Mam 2 kazy, prve 3 mesiace nieje dobre robit nic so zubami? Ci mam ist cim skor k zubarke.

saska.t
27. nov 2013

@bianka... k zubarovi mozes pocas celeho tehu aj s injekciami proti bolesti.. 😉

bianka...
autor
27. nov 2013

dakujem..to budem musiet ist

henikav
27. nov 2013

@bianka... ja som normalne k zubarke chodila, len som ju upozornila, ked mi robila rontgen zubov, davala mi specialnu zasteru

titkovamiriam
27. nov 2013

@bianka... zubarka je v pohode,ale napriklad sa nerobi bielenie zubov a ak sa nic nezmenilo tak dva razy pocas tehu by si ju mala navštiviť,oprava kazov je bezproblemov

bianka...
autor
27. nov 2013

preto sa pytam,lebo sesternici tak rozvrtala zub,ze musela brat penicilin...hnevam sa na seba, som sa zanedbala tento rok, vzdy nieco ... a mam 2 kazi a este k tomu mam kasel a nieco na mna liezlo a dala som si paralen grip a ten nieje pre tehotne....nevedela som,ze uz vo mne drobcek rastie.Pri prvom synovi som si dala zuby do poriadku predtym nez som otehotnela.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre