Precitlivenosť v tehu

marcopollo
23. aug 2017

stale iba sa rozplačem ☹

bruneta880
23. aug 2017

@marcopollo moje, z toho si nič nerob, to sú hormóny, ono to prejde.Aj ja som revala a často, tiež bez zjavnej pričiny.Potom kričala, tiež za blbosti...
Je to náročné obdobie, všetky tie zmeny, či už fyzické alebo psychické...
Ale prejde to, ešte chvíľku po pôrode to s tebou bude hádzať, ale ustáli sa to.
Neboj potom budeš plakať od šťastia keď pozreš na svoj uzlik❤
Drž sa

katjas8
23. aug 2017

@marcopollo súhlasím. Bude to zase dobré, neboj sa. Ani sa nenazdáš. Potom pride "odmena" 🙂 O chvíľu tu bude s tebou a vsetko sa zmení.

evitka83
24. aug 2017

@marcopollo to je ten lepsi pripad. Ja som bola zuriva, moj muz si so mnou v tehu uzil svoje 😉

majulino
24. aug 2017

@marcopollo nic si toho nerob,aj jasom cele tehu prerevala, dojalo ma vsetko od steniatka cez film az pomanzelovodchod do prace :D :D :D

pininka
24. aug 2017

Aj mna rozrevalo vsetko, este aj nejaky prirodopisny film. Doma sa mi len smiali.

lubi40
24. aug 2017

@marcopollo mna minule rozplakal hriesny tanec, ktory som videla asi 50x 🙂
si v pohode, neboj 🙂

akronop
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
derdia
24. aug 2017

Mne prve tri mesiace tak staticbe hrabalo ze dovidenia...otehotnela som dva tyzdne po svadbe a, hned mi zacalo hrabat...takze som sa netesila z nicoho...stale mi bolo zle a do placu a nevedela som vydrzat sama so sebou a lutovala vsetkych, a najma manzela ze to somnou musel vobec vydrzat....OTRAS!!!Ale medzi 12-13 tt to vdakabohu preslo...cucujem sa,ze co to bolo lebo pri prvom mi nebolo nic...Neviem v kolkom si, ale prejde to 😉dufam...a hlavne sa neobvinuj nemozes za to😁

zuzpar
24. aug 2017

Myslim si, ze to k tehulkovaniu patri. Ja mavam tiez kolkokrat take stavy, ze si myslim, ze prerevem cely den a pritom, vlastne ani neviem kvoli comu. Dotlacia sa slzy a jednoducho to nejde zastavit😢😢😢

gapre
24. aug 2017

Ja som revala aj kvoli reklame.Teraz ,ked ju vydim tak sa smejem,ze aka trapka som bola😀

marcopollo
autor
25. aug 2017

dakujem vam pri prvom som to nemala ale toto tehu je ine 😕

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre