Pohlavný styk počas tehotenstva

saljakova
8. jan 2017

Ahojte chcela by som sa vas opit at co ste Mali pohlavni styk ked ste boli tehotne. ..manzel chce ale mna to boli mate s tym nejaka skusenosti

petulda333
8. jan 2017

Ak ta to boli tak nesexuj,ani mimo tehu nemas mat sex ked ta nieco pri tom boli.

saljakova
autor
8. jan 2017

@petulda333 ale mna tak trosku ked som napruzena tak ma krize bolia a ked do mna vnikne tak len trosku ma boli ale nic viac ... a manzel chce furt sex on bez toho nevydrzi

petulda333
8. jan 2017

@saljakova tak bude musiet,si uz vo vysokom stadiu tak to moze byt tym,a ako chce vydrzat ked budes v porodnici? A po porode nebudes schopna hned sexovat,my sme mali sex po 5tyzdnoch! Nech si zvykne,alebo ho uspokoj inak

saljakova
autor
8. jan 2017

@petulda333 ale jemu sa to tak inak nepaci on si potrebuje pichnut ked to tak mam napisat :D

saljakova
autor
8. jan 2017

@petulda333 a ked ste bola tehotna tak ste sexovaly?

petulda333
8. jan 2017

@saljakova my sme mali sex este den pred porodom ale mna nic nebolelo ani trosku. No bohuzial,ak ta nieco boli ja by som neriskovala len preto ze si chce pichnut. Aj tak bude musiet vydrzat par tyzdnov,tak nech sa pripravi

saljakova
autor
8. jan 2017

@petulda333 no tak to je pekne ;) ale bohuzial mi to chceme obidvaja

lucka8787
8. jan 2017

@saljakova pane boze 🙄

petulda333
8. jan 2017

@saljakova tak si rozmysli co je dolezitejsie ci sex alebo tvoje zdravie a zdravie tvojho babatka! Ako vydrzite ked budes v porodnici mi povedz? Alebo ked budes krvacat?

lucka8787
8. jan 2017

@saljakova tak máš natvrdleho chlapa, lebo chce od teba sex v tak vysokom štádiu tehotenstva a aj keď ta to boli a ty si natvrdla tiež lebo ideš aj cez bolesť.A ďalšia vec, môj muž by na to povedal akurát toľko že ruky a ústa máš zdravé.prepáč.

petulda333
8. jan 2017

@lucka8787 ale pise ze aj ona chce ten sex...len aby tu potom nepisala ak nastanu problemy

zuska2001
8. jan 2017

my sme sexovali asi trikrát počas tehotenstva, ale mne to už nič nehovorilo. manžel to rešpektoval a ked mi narástlo bruško, už mu to bolo divné, takže ani on velmi nemal záujem. treba sa porozprávať, ale odporúčam, ak nie je zdravotný problém, tak to ešte dáko prežiť, lebo po porode už nebude na to čas a chuť vobec. možno si len vychutnať intimitu vo dvojici, lebo príchod babatka je dosť velký zaberák .....

lucka8787
8. jan 2017

@petulda333 áno viem, ak jej chutí bolestivý sex a nevadí jej to jej problém...proti gustu..

moni244
8. jan 2017

Ty mas den zakladanie tem? Keby si tak chcela ten cas vyuzit na nieco produktivnejsie

sunshine1311
8. jan 2017

Och môj... 🙄 Tak čo vlastne riešiš ? Bolí ťa to,tým to hasne,nesexovať! Muž o tom vie,že ťa to bolí?A aj tak mu to nevadí a ide aj cez to ? Tak potom fakt nechápem,vás oboch.Môj manžel nič iné nerieši len,aby mne a bábu neublížil,toto fakt nechápem 😠

lucka8787
8. jan 2017

Ako dneska je to tu extrém...milé bravicko...

lucka8787
8. jan 2017

Niekto asi nemá co robit

marosinecko
8. jan 2017
lucka8787
8. jan 2017

Ale už založila ďalšiu diskusiu ze ako dlho ste krvacali po pôrode 😖 a ten pravopis...mmmm

saljakova
autor
8. jan 2017

Divne ste vsetky prepac. . Chcela som sa iba poradit moj manzel to chape a vie o mojich problemoch a mam zdrave usta aj ruky ale on to chce proste. .Inak ;)

saljakova
autor
8. jan 2017

@lucka8787 jeeej trapnaa

lucka8787
8. jan 2017

😘

petulda333
8. jan 2017

@saljakova my? To myslis vazne? Co chces radit ked mss bolesti?zavolaj dr co ti nato povie a zjavne nechape ani on ani ty

lucka8787
8. jan 2017

Hovorim ze nemá co iné na práci...

lucka8787
8. jan 2017

Logicky...ak máš pri niečom bolesti, snažis sa tomu vyhýbať..ale slecna alebo pani je gurman..

kika050
8. jan 2017

A však potom načo sa pýtaš ? Dajú ti tu rady a ty sa tu vadíš,že on si chce pichnut? Tak potom čo riešiš? A ty to chceš tiež? Tak si pichajťe už len ľúto my je dieťatka keď teraz na ňho nemyslíte čo potom??

sunshine1311
8. jan 2017

@kika050 no čo budú "pichať" a dieťa bude plakať v postieľke lebo však on chce hneď a zaraz a ona tiež musí 😔 Ale my sme divné...Snáď je to len výmysel nejakej pubertiačky , ktorá sa už moc nudí cez prázdniny 🙄 ešteže už končia 🙂

lucka8787
8. jan 2017
saljakova
autor
8. jan 2017

@kika050 mo myslime na to a nejdeme na to tvrdo chapes... neviem jak citate a nejdeme na to kazdy den tak nechapem

saljakova
autor
8. jan 2017

@sunshine1311
@sunshine1311 ja nesom ziadna pubertacka ale som uz vydata zena ktora caka dieta

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre