Nečakané tehotenstvo

erka33
7. nov 2018

Rano som si znova spravila tehotensky test ktory bol uz viditelne pozitivny , som velmi prekvapena kedze mne moj gynekolog tvrdil ze ja budem mat velky problem s otehotnenim a bez toho aby sme sa snazili som ostala tehotna

mala_katie
7. nov 2018

@erka33 väčšinou sa zadarí,keď to najmenej čakáš.. veľa robí aj kompatibilita s partnerom.. s ex sa nám nedarilo.. s terajším dva krát z dvoch razov nečakane... Ale o to krajšie.. taktiež mi tvrdil,že budem mať problém... Krásne tehulkovanie prajem..

vierka_z
7. nov 2018

Tak ale to je potom dobre nie???? Aspon teda dufam sa tesis :D

bozzie
7. nov 2018

Jeeej, tak velmi ti gratulujem! Vidis, toto je to, co vacsina zien si nechce pripustit, ze ked to vobec neplanuje tak vtedy sa zadari. Ked to zeny moc prezivaju a pocitaju si vsetko, tak vtedy just to nie je. Gratulujem z celeho srdiecka!

erka33
autor
7. nov 2018

@mala_katie Dakujem 🙂

erka33
autor
7. nov 2018

@vierka_z samozrejme ze sa tesim dietatko je rad 🙂

erka33
autor
7. nov 2018

@bozzie Dakujem 🙂

pininka
7. nov 2018

@erka33 aj mne tvrdili že budem mať problém otehotnieť a štyrikrát som to dala v pohode vlastne na prvý šup. O prvé bábo som prisla,až neskôr mi zistili zle výsledky z hematologie a aj tam doktorka Kubala hlavou že som tak otehotnela

erka33
autor
7. nov 2018

@pininka to mi je luto .. myslim si ze to pride ked to necakas a aj doktori sa mozu mylit

pininka
7. nov 2018

@erka33 tiež si myslím,že je kopec báb ktoré sú zdravé a nemôžu otehotnieť a naopak. Hlavné ti prajem nech je všetko ok,užívaj si to.

usla35
7. nov 2018

Ked sa na to nesustredis tak prave vtedy sa to zadari. Tesim sa s tebou hrozne moc 🙂 Gratulujem

silvia543
8. nov 2018

Potrebujem nazor. Teraz som sa vratila od lekara a povedal mi ze vidi vak velikosti 6mm. Ale pred tyzdnom mi skoncila menstruacia a dva tydne pred menstruaciou som tyzden spinila. Vobec ma nenapalo ze mozem byt teh. Doktor hovori ze vak je prazdny a mam prist o 10 dni este sa velmi cudoval ze som mala menstruaciu. Podla vypoctou by som ale mala byt uz v 8 tt plus nieco. Prosim o nazor lebo som z.toho vystrasena. Dakujem

lenkabukviarova
Odpoveď bola odstránená
Zobraz

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre