Môžem používať Canesten krém v 28. týždni?

1dorotka1
22. feb 2015

Mate osobne skusenosti pocas tehotenstva s tymto kremom? Mozem ho v 28tt?

dorotka202
22. feb 2015

ak mas problemy,na ktore je urceny tak mozes.ja som mala problemy pocas tehotentva stale s mykozamy,kvasinkami a skoro kazdy mesiac mi dr daval nejaky cipok,tabletu,krem.vravel,ze ak sa to dava len od spodu tak to neskodi babetku.to je dostatocne chranene.ale nikdy by som si v tehotenstve neordinovala sama.radila by som zajst k dr a nie tu hladat odpoved.len lekar vie posudit ci ti to pomoze,ci mas naozaj to,proti comu je urceny canesten,a ci je tvoje tehotentvo v poriadku a mozes to brat.mne vzdy bral vyter.ja som aj tyzden pred porodom cosi brala.mykoza sa musi preliecit,lebo ked sa bude rodit babetko,moze sa nakazit.tak vela stastia🙂

malazuzana85
30. mar 2015

Ja s ním mám osobné skúsenosti, no pokiaľ si tehotná, treba ísť k lekárovi. V žiadnom prípade si nič neordinuj sama. On Ti dá lieky, ktoré neublížia malému...

simca06022011
30. mar 2015

Ak mas problem, chod k lekarovi, vysetri ta, spravi vyter a da to co treba...

minkaa
30. mar 2015

ja som pouzivala v pohode aj viac krat pocas tehotenstva a vzdy mi pomohol proti svrbeniu ale mala som aj vytok tak som radsej sla si dat predpisat.

patkah128
Autor odpoveď zmazal
Zobraz

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre