Kúpali ste sa tehotné vo vani?

19. sep 2022

Ahojte. Mám silnú migrénu, už niekoľkí deň, tabletky sú kvôli tehotenstvu vylúčené, ale na migrénu mi robi dobre tepla(nie horúca) voda. Viem, že mi vana aj mimo tehotenstva veľmi pomahala, ale teraz neviem, ci mozem 🙄V tej vani sa mi asi vie uvoľniť celé svalstvo a chrbtica, až migréna zázračne prejde. Kúpali ste sa? Nechcem volat s takou kravinou doktorke a pri prvom tehotenstve som zo strachu nemala vanu ani raz😁 ďakujem za vase rady

amelia89
19. sep 2022

Jasnacka, uplne casto. A fakt poznam vela zien co sa kupali naozaj. Ako pises normalne prijemne teplu vodu,nie horucu a mozes.

anjelicek26
19. sep 2022

Nezamykat sa, lebo ak je uz velke brusko, moze ti prijst nevolno s toho tepla... nech ta ma muz na ociach, inak si to normalne uzi a zrelaxuj.

pukina
19. sep 2022

nekupem sa, ale len kvoli tomu, ze by ma z vane uz nikto nedostal. :D no milujem dlhu teplu az horucu sprchu takto na jesen, tak praktizujem tu, samozrejme nie extremne. ale uz som na konci tehotenstva, takze by mi ani nevadilo, ak mi to aj spusti porod :D

maribell
19. sep 2022

Milujem teplú vaňu a nevzdala som sa jej ani v tehotenstve 😊

lulka321
19. sep 2022

Som v 9tom mesiaci a od začiatku tehotenstva som si napúšťala vaňu na zrelaxovanie, nemusíš sa báť 🙂

sundew
19. sep 2022

Pri provom som bola naložená vo vani snad dva krat tyzdenne! Teraz pri druhom mi teplo nerobi dobre ale pri prvom mi teplo velmi pomáhalo.

petamich
19. sep 2022

tiez som sa kupala, dala som si menej vody a nie uplne horucu a kupala som sa 🙂

stellarstar
19. sep 2022

Skús cviky proti migréne

veronikaszabova
19. sep 2022

Aktualne som chora ( vysoke horucky a crp), tehotna a aspon 4x som bola dneska vo vani. V horucej vode

luliu
19. sep 2022

Nepoznám rozumný dôvod prečo by si sa nemohla kúpať vo vani. Tehotenstvo nie je choroba ani nejaké postihnutie..... Ja som počas celého tehotenstva chodila so starsou na baby plavanie

alex49
19. sep 2022

ak sa nekúpeš vo vrelej vode, tak smelo do toho

beata_k
19. sep 2022

Teplota vody by nema byt prilis horuca.
https://najmama.aktuality.sk/clanok/261751/saun...

autor
19. sep 2022

Diky ženy za ukľudnenie, vana sa mi napúšťa 😍

zuzanka.zuzu
19. sep 2022

v žeravej 9 mesiacov 😀 keď vaňa tak sa z nej musí dymiť 😍 ale u nás dvere ani nezatvárame, čiže na to ozaj pozor, nechaj pootvorené

bilberryday
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lluciiiii
19. sep 2022

Neodporúča sa len horúca voda inak kludne ja sa kupem kazdy druhy den toto tehu si neviem odpustiť vaňu vôbec

luliu
19. sep 2022

@bilberryday nestretla som sa s tým, že by to neodporúčali. Neodporúča sa horúca voda, nie kúpeľ vo vani

nikasmile
19. sep 2022

Áno kúpala

ivanakal
20. sep 2022

Kupala som sa, velmi casto, skoro stale 😀 milujem velmi teplu vodu.

zuzinabila
30. sep 2022

@veronikaszabova horucky a horuca voda nie su dobra kombinacia

lenkadenisa
30. sep 2022

3 tehotenstvá sa len Kúpem - skoro každý deň, milujem to a moje deti tiež

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre