Angelsound - rozoznanie svojej tepny od srdiečka bábätka

26. apr 2024

Baby, ako ste vedeli rozoznať svoju tepnu od srdiečka bábätka? Viem, že srdiečko bábätka bije rýchlejšie. Zachytila som aj ja ľavej aj na pravej strane tlkot, len som si není istá.

pukina
26. apr 2024

no pulz plodu je ovela rychlejsi - pre porovnanie bezny pokojovy pulz tehotnej zeny moze byt okolo 90bpm, plod 140bpm. inak to nerozoznas

ivusa1516
26. apr 2024

No ak ty môžem poradiť, pulz maličkého som vždy nasla až úplne na spodku bruška pri ochlpeni

anavixy
26. apr 2024

Ako pise pukina, jedine podla frekvencie tepu 🙂

gejb
26. apr 2024

Hľadaj vždy dva pulzy -ten svoj + jeden oveľa rychlejsi. Sú naozaj odlišné tak budeš vedieť ze ten druhy veľmi rýchly patrí bábätku. Znie ako dupot bežiacich koní. Keď ho zachytis budeš na 100% vidieť ze to je ono.

domcavesel
27. apr 2024

Ja to vždy viem tak, že srdce bábätká zachytim až úplne na spodku. Kdežto samozrejme moje srdce je hore 😊 plus samozrejme rýchlosť

mariac91
7. máj 2024

Mna by zaujimalo ako casto mozem pouzivat ten angelsound? Mna to laka kazdy den , v podstate len keď som na pochybách ale po nedávnom aborte má to láka každý deň kontrolovať, no viem že to by sa nemalo. Ako často ste ho používali?

domcavesel
7. máj 2024

@mariac91 ja ho používam každý deň, konzultovala som to s lekárom, že je to úplne bezpečné, pokiaľ samozrejme nepočúvaš hodinu vkuse. Ja každý večer si to zapnem a hneď ako počujem srdce hneď vypnem, takže je to len pár sekúnd 😊

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre