Ako prebieha vyšetrenie v 12. týždni?

karin_33
17. feb 2014

ahojte baby za 2 tyzdne idem na sono v 12tt , budu sledovat ci sa mozog babatka vyvíja tak ako ma 🙂 neviete mi niektora povedat ako to prebieha, ci dostanem uz foto a ci moze ist priatel somnou ? dakujem 😉

paula21
17. feb 2014

ja som na sono nebola .. ale uz v 10 tt som dostala nie fotku ale kratke vidieo s baby, na ktorom vidiet rucicky, nozicky aj tlkot srdiecka.. :D

livocka21
17. feb 2014

@karin_33 na sono som bola, foto som nedostala, ale dr mi nahrala sono na usb, priatel so mnou ist nemohol... a brali mi krv..... nic svetoborne...ale je to krasne.... hlavne ked vtedy babo nebuva ale tancuje 🙂

karin_33
autor
17. feb 2014

dakujeem teda 🙂 takze cakam a uvidim co to bude zac 🙂

zuzkat1
17. feb 2014

@livocka21 sono trvalo asi 20min. Dostala som foto. Krv,moc tlak... Inak nic ine... A priatel zvycajne chodi na sono v 20tt

darinkazv
17. feb 2014

@karin_33 je to také meracie sono. a podľa sona v 12tt sa stanovuje pevný dátum pôrodu. tých dátumov môžeš mať aj 5, ale vždy sa v pôrodke budú držať toho z 12tt. a robí sa odspodu, takže je len na tebe, či ti nebude nepríjemné, že by tam partner bol. fotočku si kľudne môžeš vypýtať. 🙂 a možno ti ju rovno dajú. záleží od dr. 🙂 ale s partnerom by som skôr šla na sono, už keď sa robí pekne po brušku. v 20tt je veľké morfologické sono, je aj dlhšie a môžete si vychutnať už ozajstné črty vášho budúceho dieťatka 🙂 hlavne na 3D/4D 🙂

zuzkat1
17. feb 2014

@livocka21 prepac to malo byt pre
@karin_33

karin_33
autor
17. feb 2014

@darinkazv oki dakujem 🙂 tak na to velke mam este caasu a casu 🙂 a foto si vypytam urcite potesim sa kazdej foto tak snad stym nebude problem hehe oki dakujem pekne za odpoved 🙂

sayurinka
5. apr 2014

ja som dostala fotecku uz v 8tyzdni aj 5 dni 🙂 bol tam aj manzel, chodi na kazde sono 🙂 Je to moj chlap, sme spolu 24 hodin... nevidim dovod preco by mi mali byt take vysetrenia pred nim neprijemne 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre