Aké príznaky ste mali pri chlapcovi a dievčati?

6. máj 2024
zuzitko74
6. máj 2024

Pri chlapcovi som nevracala, pri oboch dievčatách áno, aj som chudla z toľkého vracania.

marcellka32
6. máj 2024

Pri dievčati mi viac chutili mliečne veci, syry..pri chlapcovi saláma, slaninka 🙂

sella38
6. máj 2024

Toto je taka blbost ako urcovanie pohlavia kruzenim prstena nad bruchom 🙂
Prve tehotenstvo: vracala som 41tt 😉, chutilo mi slane, brucho spicate.
Druhe tehotenstvo: vracala som "len" 24 tyzdnov, chutilo mi sladke, brucho okruhle.
Mam dvoch chlapciskov 😉

hylary
6. máj 2024

Pri dcére som prestala piť kávu, veľká chuť na sladké a na začiatku som schudla 7 kg.. pri synovi som neschudla
Pri oboch som vracala po 8 krat

jomarch
6. máj 2024

dievca - nechuti mi kava, ktoru by som predtym pila na litre, vracala som kazdy den az do zaciatku 4mes., stale by som jedla stiplave.

kamowa
6. máj 2024

pri chlapcoch som nevracala a celkovo tehotenstva boli lahsie, pri dievcatach som vracala stale, aj tehotenstva boli narocnejsie

len_nig
6. máj 2024

Máš to 50na50 😂 chlapci, nechutí mi káva, zvracanie, mám chuť aj na slané aj na sladké. Daj si spraviť testy z krvi a budeš vedieť

deti95060810
6. máj 2024

pri synovi som mala obrovské nevolnosti....a poriadne brucho
pri dcérach som ani nevedela že som tehu. a len také malinké brušká...
dokonca ani len susedia nevedeli že som tehotná.

nevenka
6. máj 2024

Mam 2 chlapcov a 2 dievcata. Bola som gula, som nizka, takze tak. Nezvracala som ani raz, iba pri poslednom dietati, aj to kvoli crevnej chripke 🤣. Pri prvom som mala najmensie brusko, ale to asi kazda.
Co ja viem, mne chutilo vsetko hlava nehlava zaradom.
Pri prvom hlavne jogurty (chlapec), pri druhom jablka (dievca), pri tretom treska v majoneze (chlapec) a pri stvrtom snad vsetko 🤣

kris_tin257
6. máj 2024

Pri dievčatku som mala hroznú únavu ale to mohlo byť aj tým že doma dve deti a do toho som chodila do práce 😀 inak žiadne problémy ani rozdiely som nemala

kikusenka1
6. máj 2024

Mne pri synovi bolo zle , nič mi nechutilo jest a pri dcére mi nebolo nič, iba mi nechutilo jest...

elizabeth22
8. máj 2024

Je to veľmi individuálne. Ale mne sa napr. Pri dievčatách spravila pozdĺžna čiara od pupku dole , Linea nigra a pri chlapcovi som nemala.🙂 Ale to má asi každý inako tie pocity aj prejavy.

mirkakonik5
12. máj 2024

Čakáme dievčatko - bolo mi zle do 13-14tt ale nevracala som, chute na všetko slané a kyslé 😀

mqkm
Autor odpoveď zmazal
Zobraz

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre