3D ultrazvuk

vanda323
4. okt 2021

Dievčatá, tak ma napadá že, stalo sa alebo počula.uz niektorá z Vás o Tom že na 3D ultrazvuku sa povedalo že bude napríklad dievčatko a nakoniec bol chlapec?

lenka7875
4. okt 2021

@vanda323 ano stalo sa to žienke,ktorá so mnou ležala v pôrodnici. Mala mať dievčatko a narodil sa chlapček.Ale všetko závisí v ktorom mesiaci si keď ti robia sono. Mne sa synček nechcel ukázať na sone vôbec, až na 4d čku aj to iba na pár sekund,kedy doktor povedal a bude to chlapec 😃a do konca tehu sa vždy otočil chrbtom 😃.

vanda323
autor
4. okt 2021

@lenka7875 Ahoj, ja som bola vraj u jednej veľmi dobrej odborníčky bola som v treťom mesiaci keď povedala že čakám dievčatko, no sa mi to nejak nezdá, neviem prečo...

fleur1111
4. okt 2021

@vanda323 ak sa ti to nezdá, daj sa ešte pozrieť iným doktorom 🙂 teraz si v ktorom mesiaci?

lenka7875
4. okt 2021

@vanda323 v treťom mesiaci ťažko vidieť podla mňa. Plod je ešte maličký.Mne v treťom mesiaci ani nechceli povedať keď som sa opýtala iba že to je príliš skoro na pohlavie.

janula12345
4. okt 2021

@vanda323 v 3 mesiaci podla mna nieje sanca aby to lekar videl. Jedine z krvi. 3D sa malokedy pomyli podla mna, robi sa tusim az od okolo 5teho mesiaca. Vtedy uz je vidiet ak babatko ukaze 😁

anne_mary2
4. okt 2021

@vanda323 mne v 13tt na 3D tiez povedali pohlavie, ale teda je to na 80%. Ved pojdes na sono aj neskor tak to upresnia nie? 🙂) Ked chcem mat istotu tak si zaplat pohlavie z krvi - babygen , to je 100% istota.. ale myslim ze je zbytocne vyhodit cez 100 eur za to, ked staci vydrzat kym to potvrdia 🙂) 🤷🏼‍♀️Akoze nebrala by som tuto info v 12-14 tyzdni ako tutovku, ale napr pri morfo utz alebo neskor u gyn by to malo byt uz jasne ;))

vanda323
autor
4. okt 2021

@fleur1111 Teraz som v piatom. Neviem prečo sa mi to nezdá. Možno už saliem

vanda323
autor
4. okt 2021

@lenka7875 Ahoj, no áno ale aj myslíš že na 3 D je to v treťom mesiaci ešte zle vidieť? Joj neviem prečo mám taku pocit asi preháňam uz

vanda323
autor
4. okt 2021

@janula12345 Jaj asi preto som taká nesvoja, lebo sme si to dali skoro robiť neviem

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre