Nadštandardná izba v Nových Zámkoch

didip
6. mar 2023

Ahojte, mali ste niektorá nadštandartnú izbu a ako ste boli spokojné? Nie je to zbytočné vyhodenie €?
Ideálne niekto kto rodil v NZ, ale budem vďačná za všetky odpovede 😊

petamich
6. mar 2023

ja som sice rodila v BA ale nelutujem ani cent za nadstandard a hlavne 20€ na noc, to predsa clovek nemusi predat oblicku - najvacsi bonus je proste wc na izbe, to ze ste len dve (aspon u nas) a ze nam jedlo nosili na izbu, ja som po porode nebola schopna poriadne chodit, takze to wc na izbe stalo za kazdy cent, to ze tam bola nova polohovatelna postel a pod. to je iba bonus

didip
autor
6. mar 2023

@petamich jasne, nestojí to veľa ale veľa ľudí mi povedalo, že to sú zbytočne vyhodené peniaze. Ďakujem 😊

petamich
6. mar 2023

@didip jasne to uz si kazdy musi zvazit, ja teda nelutujem ani cent 🙂

jaskolka
6. mar 2023

Ja som mala pri druhom pôrode nadštandard, absolútne sa to nedá porovnať s bežnou izbou, súkromie a pohodlie, nik ma neruší v noci svetlom, cez deň hlasmi, debatou,keď spí moje dieťa, môžem aj ja, a nerušia ma ďalšie dve, to je pre mňa na nezaplatenie. Ja som typ, ktorý nemusí extra hneď cudzích ľudí a dupľom po pôrode, takže za mňa neľutujem ani cent a určite to nebolo"zbytočne vyhodené peniaze ".

didip
autor
6. mar 2023

@jaskolka presne aj ja to tak beriem, tiež som typ človeka ktorý to takto má.

mima1608
6. mar 2023

Ja sa tiež chcem pripojiť s otázkou, ako je to s nadštandardom v NZ, tie ktoré s tým máte skúsenosti. Lebo viem, že majú len 2 izby a to musí mať asi človek sakra šťastie, aby sa podarilo 🥲 ja už len skrz kúpeľne a WC by som si ju priplatila radšej.

didip
autor
6. mar 2023

@mima1608 veď práve, snáď sa mi to podarí ju dostať. Alebo aspoň sa uvoľní pokial tam budem 🙈

bajaja123
10. mar 2023

Ahojte, ja tu ležím na 600 to po pôrode, tu jednu celu stranu prerabaju, nadštandard nieje k dispozícii.
Je to tu horor, sme po 4 na izbe 4 ženy, 4 bábätká.
Takže čo najskôr dúfam pôjdeme domov (pondelok) lebo to je na nervy.

mima1608
10. mar 2023

@bajaja123 tak to znie hrozne 😐 majú aj nejakú predstavu, že dokedy bude tá prerábka trvať?

bajaja123
10. mar 2023

@mima1608 No najhoršie je že tá prerabka trva bez srandy uz 2 roky mi vravela detska sestra. Vsetci maju toho dost, ale ten nadstandard by mohol aj skor samozrejme byt k didpozicii. Tak dufajme lebo je to strasne toto takato tlacenka ked som pred 6 rokmi rodila tak tu bolo super toto ale teraz je to taky bojovy stav

mima1608
10. mar 2023

@bajaja123 no to verím. Snáď Vás teda pustia domov čo najskôr. Ja rodím v Máji, tak som teda zvedavá čo ma tam čaká.

didip
autor
10. mar 2023

@bajaja123 držím palce a veľa nervov. Ja rodíme až v auguste dúfam že dovtedy to bude všetko ok.

jaga18
17. mar 2023

Ahoj, ja som veľmi chcela nadštandard v NZ. Určite sa to oplatí. Nie len kvôli vlastnému wc, ale napr. do tej izby mohli chodiť priamo návštevy. Žiaľ, bola obsadená 🤷‍♀️ oddelenie plné a všetky ju chceli, nadštandard izba iba jedna... Takže šanca je minimálna. Nedá sa rezervovať ani nijak zajednat, musí byť priste voľná, keď poradíš. Prípadne, keď sa uvoľní na druhý deň a nikto o nu z oddelenia už pred tebou nepožiadal, tak máš šancu.