Pôrodnica Dunajská Streda - nadštandardné izby

miskaleonorbi
9. mar 2021

Dobrý deň , v máji mám termín na pôrod a stále váham kde rodiť . Napadla ma Dunajská Streda . Máte niektorá z vás skúsenosti s nadštandartnými izbami , prístupom personálu atd ? Ak máte skúsenosti niektorá aj z pôrodnicou v TT , budem rada ak mi pomôžete . Rada by som išla do nadštandardnej izby kvôli súkromiu takze ma info o týchto izbách dosť zaujima, no zaujima má aj Personal . Budem rada ak sa mi k tejto téme vyjadrite ďakujem.

bona1393
9. mar 2021

Ako viem, tak v DS sa teraz nadštandardné izby nedajú rezervovať dopredu kvôli covidu, musíš mať na ne štastie v deň pôrodu :/

henrietasokyova
10. mar 2021

Ja som rodila 2x v Ds. Posledny porod bol teraz v oktobri😊. Personal je velmi mila a ochotna, napriek tomu, ze boli uz unavene za 6dni som tam videla furt tie iste sestricky😕. Ja som dostala nadstandardnu izbu, mala som stastie🙏. Rezervovat vopred sa neda, treba sa pri prijme hned povedat, ze chcete tu izbu. Ja som to povedala kazdemu, kto isiel okolo😅🙈

roberta27
16. mar 2021

@miskaleonorbi Ahoj. Ja som v Dunajskej Strede rodila v polovici februára a túto pôrodnicu určite odporúčam. Ja som bola už 2x (rok 2015) veľmi spokojná

marianna_peskova
17. mar 2021

Ak chceš viac info, pridaj sa do skupiny Pôrodnica Dunajská Streda. Tam nájdeš veľa skúseností ostatných mamičiek.

julisaka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz