Plánovaný cisársky rez v Nitre

janka2580
4. dec 2022

Ahojte, je tu niekto kto teraz rodil v nitrianskej nemocnici cisárskym rezom?zaujima ma ako to tam aktuálne prebieha...

janulka257
9. dec 2022

@janka2580 na Facebooku su dve skupiny porodnica Nitra, jedna je oficialna porodnice, tam asi najlepšie ti povedia. Ja som rodila tam cisarskym ale 4 roky dozadu

janka2580
autor
9. dec 2022

@janulka257 ďakujem, už som si to vyskúšala na vlastnej koži 🙂

janulka257
9. dec 2022

@janka2580 gratulujem, dúfam že všetko v poriadku

jjss
10. dec 2022

@janka2580 gratulujem ku krásnemu strelcovi ❤️ a chcela by som sa spýtať,ake máš pocity a dojmy,skúsenosti...ja mam mat plánovanú sekciu tiež tu v NR, ale dosť sa obávam ich prístupu a všetkého okolo. Je to tam naozaj tak hrozne, ako všetci hovoria? Ďakujem za zdieľanie tvojej skúsenosti 🍀

sima3213
11. dec 2022

@jjss vobec to tam nie je hrozne, super pristup, vsetci zlati, vela sa toho zmenilo od recenzii spred niekolkych rokov..tak isto aj na setonedeli

janka2580
autor
17. dec 2022

@janulka257 ďakujem....áno chvalabohu vsetko v poriadku... 🙂

janka2580
autor
17. dec 2022

@jjss ďakujem...600 nedelie úplne úžasné sestričky ..neverila som vlastným očiam...nemám sa na čo sťažovať...aj doktorky veľmi zlaté...novorodenecké bohužiaľ takto hodnotiť nemôžem...ale dalo sa to zvládnuť...jediné čo ma sklamalo pri prepúšťaní som mala vysoký zápal dali mi atb a vedeli že kojim...a napriek tomu mi dali lieky ktoré sa pri kojeni nemôžu...to je asi jediné negatívum ktoré som tam zažila...inak tie staré negatívne recenzie sú už asi minulosťou...

jjss
18. dec 2022

@janka2580 to sa ti zapálila ta rana po cisárskom? Dúfam,že budeš čoskoro fit, nech môžeš aj kojiť 🍀 som rada,ze prístup je tam už dobrý, dakjjem za zdieľanie skúsenosti ❤️ len teda škoda,ze novorodenecke už nie je také skvelé a ešte aj ten zápal... no ale..nemôžeme mať asi všetko tip top, všakže 🤦🏼‍♀️ asi som len viac vystresovana z imaginarnych "bubakov" 😂 poprosila by som ta, keď to máš takto čerstvo za sebou, kľudne aj do súkromnej správy mi potom napíš, keď budeš plne funkčná.. ako myslím fungovať, chodiť, schody, dvíhanie veci atď.. ja viem,zw je to vysoko individuálne prípad od prípadu.. len mam doma dvoch psíkov, príde bábätko, bývam na 4.poschodi bez výťahu a dosť mam obavy z toho,ako to zvládnem cele,resp kedy budem plne funkčná.. samozrejme, partner pomôže, ale keď bude musieť ísť na služobnú cestu, tak na čas bude všetko na mne a preto by som rada reálne prípady a zotavenia.. Ďakujem veľmi pekne ❤️❤️🙏 a držím palce 🍀