Máme sa už začať snažiť podľa ovu testu?

19. apr 2024

Ahojte, som v tomto nová nikdy predtým som si nerobila ovulačné testy a keďže mám nepravidelnú MS známa mi poradila robiť si testy aj hneď po MS a nie až od 10 teho dňa dnes mám 7 DC a od včera mám bolesť v podbrušku ako na MS tak som si urobila dnes test a vyšiel takto , na tej foto tie pásiky vyzerajú modro ale sú skôr fialové a naživo ich lepšie vidno. No ja sa v tom nevyznám prosím poraďte mi tie čo máte v nich skúsenosti budem vám veľmi vďačná 🙂

veronikaszabova
19. apr 2024

Ovulacny test mas negativny. Ovulacia este nebude.

autor
20. apr 2024

@veronikaszabova A to musí byť rovnako silná čiarka ako ta testovacia až vtedy? A ešte taka otázka ak sa nenahneváš ak sa ta opýtam je lepšie mať každý deň alebo každý 2 ci 3 deň ,lebo keď sme skúšame od toho plodného obdobia každý deň tak ti nefunguje no pred necelým rokom kedy sme mali počas toho obdobia asi 2 krát sa podarilo ale žiaľ netešili sme sa dlho bolo mmt

hiddenobject
20. apr 2024

Ahoj a na vysetreniach si bola, ze preco doslo k mmt? Odpoved nemusis pisat, len ci si to skumala… a ano, ciarky musia byt bud rovnako silne alebo ta druha musi byt silnejsia ako testovacia 🙂

janica_
20. apr 2024

Najzakladnejsie temy, ku ktorym patri aj tato si vies vzdy najst pekne spracovne aj od MK na youtube, kazde 2-3 dni je idealne mat styk aj pred jasne pozitivnym testom aby si nepremeskala ovulaciu.

https://www.youtube.com/watch?v=BwF7jEEi1GY
autor
21. apr 2024

@hiddenobject Vôbec nie ,nik to neriešil povedali mi len v nemocke že sa to stáva aj ženám ktoré prvý krát otehotnejú ,rôzne príčiny sú mňa hodili do kategórie že ,,asi ,,koli tomu že v minulosti som mala 2 sekcie ,tak koli zrastom to mohlo byť. A môj doki len ak chcete otehotnieť tak čím skôr, lenže to nejde 🙁

autor
21. apr 2024

@janica_ Ďakujem krásne, idem kuk len čo má najviac trápi že je to ako zákon schválnosti.S bývalým mužom som deti nechcela a mám a s mojim terajším s ktorým by som veľmi chcela nemôžem 😣

hiddenobject
23. apr 2024

Ano stava, ale ked uz sa to stalo 2x, mali by to riesit. Ved za hormonalny profil nic nedaju. Drzim prsty

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre