Nosič Kinderkraft Nino

23. apr 2024

Ahojte baby , práve som od manžela dostala darček nosič Kinderkraft nino. Chcel mi urobiť radosť a keďže vidí ze naša 10 mesačná dcérka je dosť kontaktná+ aby som sa do mesta netrmacala sama kočíkom. Len ja neviem bojím sa ju v tom nosiť je písané že je ergonomicky, aj tu na modrom koníkovi boli aj dobre aj zle recenzie tak poraďte či jej stým nejako neuškodím. Poprosím komentovať len tie mamičky čo majú osobnú skúsenosť ďakujem

mamickalisticka
23. apr 2024

Mám osobnú skúsenosť, mali sme ho v zelenej farbe a bolo to fajn. Je to ten lepší nosič z tých lacnejších nosičov. Ale ja som nosila raz za čas na prechádzku alebo keď som potrebovala na nákup. Určite to dieťaťu neuškodí.

lauruska_sumienka
14. máj 2024

tento nosic je ergonomicky ale, ano je tu ale, nie je rastuci a pomer vysky a sirky nosica je dost nestastny. zakladom je aby nosic bol siroky od podkolennej jamky po podkolennu jamku, nie uzsi ci sirsi. a vyska musi byt po krk aby dodavala oporu, nie vyssie ani nizsie. vyskusaj si nosic doma s malickou, sama uvidis ci ti je v nom pohodlne, ci ta nic netlaci, neboli, poobzeraj v zrkadle ci je nosic dcerke dostatocne siroky aj vysoky. ak budes mat s niecim problem skus sa poobzerat po lokalnej poradkyni alebo nosiacej skupinke, pripadne fb skupine kde ti rady pomozu 🙂