Manduca nám nesedí

miavanesa
30. okt 2016

ahojte mamicky. Kupila som pre dcerku manducu ale vobec jej nesedi. Dcerka ma 5kil, 2 mesiace a 58 cm, je pomerne dlha 🙂 Ide o to, ze jej takmer cela hlavicka trci z nosica a takto ju nemozem nosit kedze ju sama este nevie udrzat. Skusala som aj bez novorodeneckej vlozky, ale tiez jej hlavka vytrca. Pozerala som aj videa ako nosit, tak teraz neviem kde je chyba, ci ja ju neviem do manducy spravne usadit alebo jednoducho jej nesedi. Mate podobnu skusenost? Budem vdacna za akukolvek radu 🙂

tarvika
30. okt 2016

Skus rozopnut zips. Bude vyssie chrbtova cast

simonka18
30. okt 2016

Musis rozopnut ten zips na chrbatiku. Ja som tiez nevedela 😉

miavanesa
autor
30. okt 2016

praveze aj zips mam rozopnuty ☹ a stale jej trci hlavka

simonka18
30. okt 2016

Skus pridat fotku

miavanesa
autor
30. okt 2016

skusim pridat zajtra, dnes uz ju nechcem trapit ..este ma napadlo, ci nie je uz velka pre novoredenecku vlozku ale este nedorastla pre pouzivanie bez vlozky..ked som skusila bez, tak jedna nozka jej viac trcala ako druha, nesedela v tom dobre a asi jej to nebolo pohodlne lebo plakala..asi potrebujem aby nam to niekto ukazal nazivo ..dakujem

meluela
30. okt 2016

@miavanesa mne sa to tiez nepacilo s tou novorodeneckou vlozkou, ale potom uz ked mohla byt bez nej tak super

bosoriak
30. okt 2016

@miavanesa Ked jej trci hlava von, zapni tu kapucu. Ja som ju pouzivala tak, ked si moja este nevedela udrzat hlavu. A ked jej jedna noha trci viac, nez druha, tak ju naprav do stredu.
A novorodenecka vlozka ma tiez dve vysky, musi sa to dat nejako napasovat, aby bola pohodlne 🙂

miavanesa
autor
30. okt 2016

super, vdaka moc za rady, poskusam s tou kapucou a uvidime kam sa pohneme 🙂