Je lepší vak, klokanka či šatka?

28ivka05
27. júl 2012

ahojte rada by som sa dozvedela od vas co je lepsie. ci klokanka, vak alebo satka? v com sa bude maly citit lepsie a co je pre neho a pre mna praktickejsie? vopred vam dakujem 🙂

zuzanockamt
27. júl 2012

klokanka urcite nie ... bud ergonomicky nosic alebo satka ... pre take male babo by som volila skor satku a neskor ergo nosic

luciferkax
27. júl 2012

na klokanku zabudni. na prvé mesiace som mala babyvak, potom ergonosič. Ak si chceš kúpiť iba jeden UNI nosič, tak kúp ergonosič

zuzananinka
27. júl 2012

u nas na plnej čiare vyhrala manduca cca od 3 týždnov sme používali

melpomene
27. júl 2012

ja som mala na začiatku šatku, ale potom som ju predala a kúpila mei tai...malá bola dosť nervózna kým sme sa poviazali a mei tai je pre nás obe praktickejší...ergonosič je podľa mňa tiež veľmi dobrá investícia

viera77
27. júl 2012

ergonosic jednoznacne, aj ked je vacsinou drahsi, ale urcite sa oplati a skusenosti s nim mame len pozitivne od uplne malinkeho babenka a aj ked uz teraz nenosime v nosici, moja nanic chbtica to zvladla uplne bravurne 😀 Segra prave zacala takto nosit 3-tyzdnovu dcerku a ta je v nom pecena-varena 😉

bubina76
28. júl 2012

U nas vedie satka 😉 Netreba sa jej bat, uvazy sa daju pekne natrenovat,aj babenko si na nu zvykne,je makkucka. Potom manduca,ked treba rychlo naviazat, napr. z auta do obchodu.