Babyvak verzus babyšatka

lienkatt
1. mar 2012

ahojte! chcela by som poznat vas nazor ci je lepsia babysatka, ci babyvak. uvazujem nad tym, ze si jedno z toho zaobstarame. kedze su viaceri vyrobcovia, tak sa neviem medzi nimi rozhodnut.

lujza123
1. mar 2012

vsetko ma svoje + aj - zalezi na tebe co a ako to budes chciet pouzivat
babyvak je podla mna lepsi na manipulaciu a nosenie maleho babetka a tak isto nieje take zlozite a zdlhave tam drobca dat a vybrat
Naproti tomu satka (teda aspon ja som mala problem zozaciatku) sa dost blbo a dlho viaze ale mozes mat viac variacii uvezov a prisposobovat ich..ci uz sebe alebo inemu nosicovi alebo dietatku. A vyuzijes ju ovela dlhsie, ja ju napriklad stale bravam na tie dlhsie prechadyky do hor..je spratna a lhka.....nieje to taka raroha ako turisticky nosic a ked je mala unavena tak ju v nej odnesiem..da sa zaviazat aj tak ze je na dve ramena takze chrbat neodpadne ako pri babyvaku

Ja neviem ja by som kupila starsie pouzite obidvoje ...ja som mala tu klasicku klokanku a veru posluzila ked som napriklad potrebovala narychlo umyt riad alebo co a mala nechcela sama kdesi lezat..bolo to ovela rychlejsie ako ju pchat do satky...ale zas vravim satku som vyuzila dost na von hlavne ked uz behala

monuska342
1. mar 2012

@lienkatt ja som za babysatku mam aj babyvak ale to sa neda porovnat pri babyvaku ma uz po par metroch bolelo rameno a chrbtica kedze babyvak zatazuje len jednu stranu a ked sa naucis robit zo satkou tak tam babo das rychlo ako do vaku 🙂