Ste spokojné s Kinderkraft kočíkmi?

27. feb 2024

Ahojte, ako ste spokojne s kinderkraft kočíkmi? Sú to hrkálky? Ďakujem

hanicka1995
27. feb 2024

ahoj, my sme ich videli na veľtrhu v rakúsku, a boli fajn, skladné, odpružené, celkom kvalitné...na rozhrkanie sme sa pýtali aj iných značiek / predajcov. Väčšinou sa kočíky kupujú v OK stave, až potom pomocou nevhodných trás a natriasania dieťaťa v ňom - pri pokuse o uspanie, sa kočík rozhejgá. Toto nám povedali aj pri Joolz kočíku. Máme na ceste joolz day 5, tiež nás na to upozorňovali, že ak budeme s ním miglovať a tak sa na tom kočík podpíše....

autor
27. feb 2024

@hanicka1995 dakujem , bohužiaľ my tu na Slovensku normálne chodníky skoro vôbec nemáme 🤣

gulka123
27. feb 2024

Ahoj! My máme od Kinderkraft všetko 😃 kočík, vajíčko, sedačku do autá, trojkolku proste hocičo tak len táto značka a som veľmi spokojná!

lucia13022023
27. feb 2024

My sme mali kinderkraft askoy ale prišiel mi malý, taky skôr cestovný, ale inak bol super.

oblecenie99
27. feb 2024

Mala som čisto nový Kindercraft Cruiser a zbavila som sa ho tuším po druhom použití. Mala som s čím porovnať, a teda tento konkrétny mi nesadol ale že vobec. Hrkálka, slabé plasty, nekvalitný materiál, zbytočne robustný, nepraktický, ťažkopádny.

nika23t
27. feb 2024

Mame doma, druhýkrát by som už nekúpila. Jedine plus pre mňa bolo, že sa dal otočiť v oboch smeroch. Inak sa ťažko ovláda, a rýchlo sa rozhrkal.

mimisk
27. feb 2024

aky model ?