Kočík kinderkraft pilot

micu
24. máj 2019

Zdravím všetky maminky. Mám otázku. Nemáte niekto náhodou kočík kinderkraft pilot. Ak áno, ako ste s ním spokojné? Neviem sa dopátrať ku žiadnej recenzii..

lubik87
24. máj 2019

Ahoj ja som ho včera vrátila ..všetko super ľahko ovládateľný ale.mala.crz.to chýbajúce.madlo.stale vypadávala von a z popruhov sa vyzliekla za.30 sekúnd má 18m a ešte niečo ten široký bok je z.plastu takže životnosť tiež.nie dlhá ..teraz keď.mi vrátia peniaze zvažujem.joie pact alebo easy go minima alebo euro-cart volt

micu
autor
24. máj 2019

@lubik87 naša ma len 8 mesiacov a zatiaľ nieje taka obratna 😆 ale mame aj také udlátko co sa peipne na popruhy niekde v oblasti hrudníka, tak to by asi pomohlo aby sa nevyvliekla. A to madlo medzi nožičkami sa dá úplne dat dole?

lubik87
24. máj 2019

@micu nevieš ho dať dole iba vybrať von ..ale.ja by som kôli tomu plastu u nekupovala lebo je to vlastne nosná časť ...a je len do 15 kíl v tejto.cene máš.viac.druhov ešte 🙂

micu
autor
24. máj 2019

@lubik87 pozerala som teraz ten euro cart volt. Ten sa mi pozdáva, len asi nebude po zložení takej veľkosti že sa dá zobrať do lietadla ako príručná batožina.. 😔

lubik87
24. máj 2019

@micu dávam fotky 7kg je euro-cart volt , necelých 6 kg pilot , tretí popis je joie pact(6kg) tam čo chýba váha 🙂

lubik87
30. máj 2019

No ako ? Ja som už vrátila.dalsi kočík 🙈 petite Mars UP všetko super veľký krásny akurát že strašne mi príde jemný práve v spojí kde sa skladá a obávam sa že keď naklonim malú tak šatám zlomí