Kúpili by ste si znova Thule Urban Glide 2?

13. sep 2023

Zbieram čo najviac info, ako som už spomenula v predošlom fóre, rozhodujem sa medzi dizajnom (Cybex Priam) alebo praktickosťou Thule Urban Glide 2. Sme aktívne typy, chodíme veľa do prírody (les, lúka, polia), ale nedokážem sa stotožniť s kočíkom Thule. Veľmi sa mi dizajn tohto kočíka nepáči, no recenzie na ňho vždy čítam takmer pozitívne. Viete mi dať vy vaše reálne skúsenosti s týmto kočíkom?

Veľká vďaka.

domiklik
13. sep 2023

Som ochotná sa s tebou staviť, že keď si kúpiš cybex a pôjdeš s nim na lúku, pole alebo vám len neodhrnu v zime chodník, pripadne ho ešte pre istotu posypu tým fajnový štrkom, budeš kupovať thule 😃 ale mne sa to ľahko hovorí, ja thule značku milujem, mame doma viac veci, a úprimne cybex sa mi nepáci... Ale je to na tebe

minesasubu
13. sep 2023

Urcite by som sla do thule tie cybex su len do mesta podla mna a este su aj male nezvladnu horsi teren

autor
13. sep 2023

@domiklik
@minesasubu ďakujem vám a nevadí vám, že dieťa nikdy nesedí? Vždy je v takom tom “polosede/poloľahu”?
Je to možné fakt, že skončíme pri thule, ale ja ten dizajn športovéj časti tak nemôžem🙈😂

majlo1234
13. sep 2023

Mne ten polosed vadi. A vadia mi aj tie siroke kolesa, aj defekty aj nedoriesene lezanie. Mne ta sportova cast proste nesadla, kym sme mali vanicku, tak som si ho este chvalila😂 ale za tie prachy, co das za priam, urcite kupis nejaky iny sportovy kocik(ja som vyberala este medzi tfk a gesslein, nakoniec som skoncila pri thule)

domiklik
13. sep 2023

Ja som ani nevedela, že úplný lah nie je možný, malý bol spokojný, tak som neriešila. Normálne spal aj 2 hodiny. Potom som to zistila v jednej skupine na fb. Úplný sed, viem, že sa dá nejako poriesit, nejakým náhradným dielom, či už je to originál neviem, ale tiež sme to nepotrebovali. Jedine, co byť podľa mňa mohol byt problém je, že sportak je len v smere jazdy, niektorým deťom to ešte vadí. Dostať som sa dostala zatiaľ všade, do panelákových výťahov som cestu nemala, supermarkety, lekár ôk... Defekt som dostala raz, zalrpili sme, doteraz funguje.... Inak neviem ako silno ti to ponáhľa, ale v r 2024 vyjde nový TUG, ma 4 kolesá ak si dobre pamätám a aj vaničky sú v rôznych farbách....

autor
13. sep 2023

@domiklik fakt? A nevieš ktorý mesiac by to maloo byť? Potrebujem to na marec 🙏
Ďakujem inak za skúsenosti❤️

domiklik
14. sep 2023

Niekde som videla 2/2024, na nejakom insta profile...

autor
14. sep 2023

@domiklik no písala som na Thule official a napísali mi, že február/marec🙏🥳 ďakujem veľmi pekne

domiklik
14. sep 2023

No super, keď chceš pridaj sa do skupiny thule Slovensko alebo tak nejak a cez lupu to nájdeš, nejaká žena tam pri dávala fotky z výstavy...

autor
14. sep 2023

@domiklik kde je tá skupina prosím? Tu alebo facebook? Ďakujeem.

nikasmile
14. sep 2023

Mali sme cybex priam 3r. Najlepší kočiar, ale nie do terénu. Kúpili sme Thule lebo som chcela začať so športom. Tak ten je do terénu ako stvorený. Toto sa nedá porovnať. Na cybexe aj keď sme dali predné veľké kolesá, tak to nešlo ako thule. Uvidíš, že si ho zamilujete. Jednoduché ovládanie a manipulácia v teréne.

autor
14. sep 2023

@nikasmile ďakujem veľmi pekne..no vďaka komentu vyššie som si našla aký má výjsť nový Thule a ten sme si teda zamilovali aj dizajnom😍 ďakujemD

nikasmile
14. sep 2023

V pohode, ale tie 3 kolesá sú podľa mňa lepšie do terénu ako 4. Úplný sed sa dá vyriešiť za 5e a aj vystrietie nôh je vyriešené dielom.

autor
14. sep 2023

@nikasmile super, ďakujem pekne 🙂

nikasmile
14. sep 2023
tianna
14. sep 2023

Osobne mne 3 kolesovy kočík absolútne ako terénny nepríde. Kedysi sme mali 3 kolesovy Gesslein a veľmi rýchlo šiel z domu 😄 na obrubník/z obrubníka napríklad otras.. takisto nafukovacie kolesá nikdy viac.. máme Stokke Tripp Trailz a som veľmi rada že k nemu aj Cybex Balios lebo teda riešiť x-ty krát defekt ma už naozaj nebaví 🙄 ja by som kúpila jednoznačne Priam. Terén som dávala aj pred x rokmi so starším a Stokke Xplory 😆 kamene, lesná cesta, žiaden problém 😁 zato teraz s akože terénnym Trailz-om chytim defekt na každom kamienku na chodníku.. 🙄😆

autor
14. sep 2023

@tianna ďakujeem aj za takúto skusenosť, my tiež nechceme 3kolesový, takže sme rozhodnutý za štvorkolesový a už sa len rozhodnúť, či to bude nový Thule štvorkolesový alebo Cybex priam…ten Thule výjde vo februári, takže ho stihneme🙏😅 ďakujem krásne… a tie defekty🙈 presne to počúvam z každej strany

nikasmile
14. sep 2023

Inak neviem odkiaľ si, ale v Brendone majú taký simulačný terén na kočíky. My sme tam behali z naším Priamom a mali sme čo robiť aby sme to potlačili, thule šlo ako po masle. 3 kolesá v teréne sú výhodou toho, že na nerovnosti narážate v predu iba jedným kolesom a nie dvoma na rôzne výšky. Ani my sme nechceli 3 kolesový, ale lepší sme nemohli vybrať. Pri Priame budete veľmi nadávať v teréne. My sme ešte defekt nemali 🙏🏻

autor
14. sep 2023

@nikasmile ja som žiaľ od Prešova, takže to mám ďaleko :( ono ti je podľa mňa ako so všetkým…ľudia sa pri Thule delia na 2 skupiny- buď sadol alebo nie…polovica mi hovorí, že na ňho nedá dopustiť a nemá žiadne mínusy a druhá polka zasa, že ho menila po pár mesiacoch a má milión negatív…mám pocit, že nám tento aktuálny Thule Urban Glide 2 nesadne tiež, preto do ňho silou mocou ani ísť nechcem…nie som s ním vôbec stotožnená a aj keď je to vraj ten naj kočík do terénnu, tak ja asi radšej obetujem toto pozitívum a počkám si radšej ešte na novú verziu Thule a uvidí sa..

nikasmile
14. sep 2023

No Priam je inak vo všetkom super, ale vôbec nie terén.

autor
14. sep 2023

@nikasmile keby sme kúpili Priam, tak samozrejme nebudeme na denných prechádzkach v teréne…uvidíme ako sa nakoniec rozhodneme…buď TUG3 alebo Priam..už sa potom prispôsobíme voľbe…dám vám tu potom vedieť, čo sme vybrali 🙂

nikasmile
14. sep 2023

Dobre daj a všetko dobré prajem. 🍀

autor
14. sep 2023

@nikasmile ďakujeme veeľmi pekne 🙏🥰