Cybex Mios - skúsenosti

jks27
8. nov 2022

Dobrý večer,

uvažujem nad kúpou Miosu, a preto by som bola rada za vaše skúsenosti s ním.
Momentálne mám Priam 2018, avšak je podľa mňa veľmi ťažký, zaberá v kufri veľa miesta.
Dcérka má 10 mesiacov, takže by som už aj chcela nejakú buginu do mesta, na prechádzky a tak.
Nie je príliš nestabilný, rozheganý? Používali ste ho niektorá v zime?

Ďakujem za každú skúsenosť!

simonad7
8. nov 2022

@jks27 no, ja som dostala na mios zle recenzie, že je to drahý kočík na to, aké má jazdné vlastnosti. Mali sme priam, ten som v synovom roku predala, presne preto prečo píšeš. A teda bola som v obchode pozrieť ten mios, mna neoslovil, mini kolieska, prišiel mi na “terén” nič moc. Potom som zazrela cybex eezy s plus 2 a teda, oslovil má veľmi. Príde mi lepsie odpružený keď ho tlacim ako priam. Za mna super! A syn spáva v kočíku a teda vie v ňom potiahnuť riadne. Za mna super kupa.

diaalex
8. nov 2022

@jks27 Mios mám už pomaly 2r a najlepsi kočík 🤩 tie kolieska sú malé ale prejdu cez strk, cez mačacie kamienky, cez sneh, po poľnej ceste … proste všade🤩 je ľahký, skladny, moja 3r si doňho ešte vždy sadne a užíva si ho 🥰 úplne v pohode s ním chodím aj po schodoch, ľahko sa ovláda, nevŕzga .. ☺️ Ja ho odporúčam všetkými 10timi

jks27
autor
8. nov 2022

@diaalex ďakujem pekne 🙂 a nemáš pocit,že je taký nestabilný, príliš ľahký?

jks27
autor
8. nov 2022

@simonad7 ďakujem pekne 🙂

diaalex
9. nov 2022

@jks27 vôbec, pekne drží a sedí na každom teréne

amalia1010
19. nov 2022

@jks27 Ja som po dlhom skusani a hladani nakoniec kupila Cybex epriam a je uzasny❤️ Kupila som ho pred mesiacom a prave vcera mi prisiel mail ze v babetkove maju 12% na vsetky Cybex s kodom cybe12 ma skoro porazilo😩