Zväčšená slezina

22. apr 2024

Ahojte. Nemáte skúsenosť so zväčšenou slezinou? Ja ju mám zväčšenú ale posledné dni je to ešte horšie?. Môže prasknúť aj bez buchnutia sa? Alebo čo najhoršie sa môže stať? A nejaká baská rada, nejaký čaj? Lebo nato mi nepredpisali ani lieky, na to konkrétne ani nie sú ak dobre viem. Dakujem. To viem že treba ísť k lekárovi.

veronika2021
23. apr 2024

Co si pamatam,ze ma doktor po mononukleoze silne upozornoval bol oddychovy rezim,nic nezdvihat,ziadna fyzicka namaha

nikitka444
24. apr 2024

Mam zväčšenu slezinu celý život. KV nej mi vybrali krčné mandle, zmansila sa a opäť narástla. Potom mi vybrali slepé črevo, zas sa zväčšila. Proste musím s tým žiť

autor
24. apr 2024

@nikitka444 ahoj. A davas si pozor na niečo alebo sa len naučiť s tým žiť? Som sa dosť zľakla a je to neprijemne

nikitka444
25. apr 2024

Nie, nijako nedávam pozor, proste s tym žijem. Jedine nemôžem. Moc utekať, vtedy sa ozve a začne bolieť

enusamt
26. apr 2024

Keby bola slezina zvacsena z dovodu anemie, tak poradit viem draciu krv.. inak netusim, co...

monci20
26. apr 2024

Tiež mám roky zväčšenú slezinu, chodím 2 krát ročne na hematológiu a raz ročne mi robia ultrazvuk, takže len sledovanie, nič iné