Zväčšená slezina

tiiny
9. jún 2022

Ahojte. Chcem sa spýtať čo je najlepšie na zväčšenú slezinu jesť, čo naozaj pomaha a môže sa ešte dat do normálu? Čo by sa malo úplne vylúčiť z jedálnička... Diky

vanda323
9. jún 2022

@tiiny Ahoj aj ja mam zväčšenú slezinu....16,4 má nejak ale nič mi nevraveli že čo jesť alebo nejesť

tiiny
autor
9. jún 2022

vanda 323 Ahoj ja mám okolo 14. Ani mne nič nepovedali a tak viem, že na to nie sú ani lieky. Tak ja som sa dočítala že ma rada teplo a sucho. Takže teplé jedlá, čaje. A nejesť veľmi mliečne výrobky a citrusy, zimné limonády. A že treba jest potraviny so železom na krv, lebo tam sa filtruje krv. Ale to som si len ja našla na nete. A zvykne ťa aj bolieť lebo mňa ano

vanda323
9. jún 2022

@tiiny Vieš čo áno občas ma boli hlavne keď ležím na bruchu...
No ja som otom veľmi nič nesledovala tak asi sa stym len treba naučiť žiť

tiiny
autor
9. jún 2022

@vanda323 ale ja sa bojím aby mi nepraskla. A prečo ju máš veľkú. ja mám aj iné choroby...

vanda323
9. jún 2022

@tiiny Aj ja som sa bála aby neprasklae a už som tu na MK ak založila takú tému a písali tam dievčatá že nepreskne...že to by si musela mať nejaký úraz ťažký...
A...neviem prečo mne to povedia v tehotenstve...mala som žlčníkové kamene mentálne dom týždeň po opke...
Ja som sa pýtala aj na hematologiu ale moja MUDr. Obvodná mi vravela že ak na predoperačnom vyšetrení bude krv oka tak sa není čoho vatu...takže sa to takto uzavrelo

tiiny
autor
9. jún 2022

Dakujem

vanda323
9. jún 2022

@tiiny V pohode

lucia1807
21. sep 2023

@tiiny
@vanda323 prosím vás baby a u akého lekára ste boli na vyšetrení? Alebo kam vás poslal obvodný lekár na vyšetrenie so slezinou? Ďakujem