Vred predkolenia - liečba

kp077
12. máj 2021

Dobrý večer prajem idem si po radu.....ocino sa lieči na vred predkolenia roky rokuce , cukrovku nema chodili sme na chyrurgiu teraz na kožné.....rôzne maste, teraz yalugen do rany, pichajú mu PENDEPON, no rana cca 20 cm sa nie a nie zatvoriť.....som a hlavne on je už zúfalý....rana raz tečie raz nie, noha raz opuchne raz nie,....davala som už aj repik na to ...nepomohlo...niekedy má horúčku z tej nohy...PROSIM PORADTE.Dakujem Katka

jarmila2010
12. máj 2021

ja som pocula o liecbe bercovych vredov pijavicami...nemas moznost niekde v okoli sa popytat?

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kp077
autor
12. máj 2021

@jarmila2010 aj nad tym som uvažovala.....,len či môžu ísť do každej rany? musím prezistiť......, že kde to robia....ďakujem

kp077
autor
12. máj 2021

@viestta ,Ďakujem skúsim tam zavolať.....

kackuliatko
13. máj 2021

@kp077 dobré ráno
Svokra to mala, každý deň som jej to pretierala slabým roztokom hypermanganu, nechala preschnut, natierala mastickou UNI gel, prekryvala gazovym stvorcom a navliekla na to ten tunel z obväzu, pruban sa to volá tuším. Bolo to na dlho, aj pól roka, tiež jej to tieklo, pomaly sa to začalo od krajov sušiť a sťahovať sa. Škaredá jazva jej ostala. Možno som trolinku pomohla. Pekný deň

janinah
13. máj 2021

Liečba larvami nie je vhodná pre každého.bol o tom dokument a jednu pacientku poznám.osobne mi o tom rozprávala.je to bolestivé a len pre psychický silného človeka.ale dr.zelenkovu vo Svidníku odporúčam.treba sa tam objednať.repik isto nie.ma sa to sušiť nie rozmačat.skyste pogooglite či sa na to nehodí biolampa.ale len ako pomocná vec.len samotná biolampa to nevylieči.tiez treba liečit prekrvenie nôh liekmi.