SSom príliš chudá?

wawinkaa
9. okt 2019

Ahojte vážim 44,4 kg a mám 160 cm. Je to moc málo?
Na škole mi hovoria ako učitelia tak aj spolužiaci že som chudá a tak podobne... Keď sa pozriem na seba do zrkadla nepríde mi ze som až taká chudá..Jem dosť. Kamarátky hovoria že som akurát ale ja neviem... Aši ma chcu len utesit... Co si o tom myslite vy? Ako mam pribrať?

diaalex
9. okt 2019

@wawinkaa od toho závisí koľko mas rokov

pannama1
9. okt 2019

@wawinkaa no tak na tvoju vysku by si este zopar kil mohla pribrat ale zase pokial sa citis dobre, tak neries. nepocuvaj druhych. a dobre by bolo, keby si napisala kolko mas rokov, lebo aj od toho zavisi.

benit
9. okt 2019

Zlatko, ja som mala 2 deti cez 30 rokov a pri vyske 164cm 40-42kg. Nie a nie pribrat. To som bola chuda. Ked som mala46 uz to bolo fajn. Teraz mam okolo 49 a je mi super. Neboj aj kila pridu.

majkasmih89
9. okt 2019

@wawinkaa takisto som bola chudá mala som 50 kg ked mi pred rokom diagnostikovali hyper aktívnu štítnu žľazu...takže možno sa treba poradiť s lekárom ak ide o rapídne chudnutie...a ak nie tak poznám kamošku, ktorá mi už vtedy oporúčila produkty na chudnutie čo som sa vtedy čudovala, že čo...? mne ešte treba viac chudnúť...vysvetlila mi, že tí čo sú chudý z toho priberú a tí čo majú faldíky navyše schudnú :D

brita7777
9. okt 2019

asi sa len boja o teba..je trend vychrtlych modeliek, ktore dietuju a su kost a koza...neboj nic ak normalne jes, je to ok..na pribratie je dobry gainer..predava sa vo forme prasku je urceny pre sportovcov napriklad takze idealne sa doporucuje pri fyzickej aktivite.

kittyna5
9. okt 2019

Ja mám 175cm a 44kg to je byť chudá. Ty si akurát 🙂 ja bohužiaľ mám celý život problém s váhou, neviem pribrať, nikto nevie prečo a jem za dvoch, že na mňa ľudia pozerajú kam to dávam. Buď rada taká aká si 🙂

elekat
9. okt 2019

@wawinkaa netrap sa,v tehotenstve som sa tesila ako priberam,dala som 20 kg plus 😀 zo 42 na 62 kg a po porode mam opat 42 kg,bez diet,cvicenia a akehokolvek ineho zasahu. Som zdrava,stastna a je mi jedno kolko vazim,hlupe reci uz dokazem aj filtrovat 🙂 cize aktualne 160 cm a 42 kg 🙂 ked sa citis dobre,bud kludna a uzivaj zivot 🙂

pralinka86
9. okt 2019

Zacni cvičiť, viac sa hýbať, urobíš len dobre pre seba, zdravie a okolie nerieš, hlavne, aby si sa ty citila dobre.. a hlavnesa nedaj na žiadne jednostranne jedalnicky a pod.. ľudia budu vždy komentovat to, do coho ich nic nie je

10zabka
9. okt 2019

zadáš tému, neodpovedáš. Koľko máš rokov, keď ťa to trápi? Dospelý človek dokáže nájsť bmi index na nete. A študent tiež.

tanikka
10. okt 2019

podľa mňa je to nejaká školáčka, ktorá sa potrebuje presvedčiť o tom, že je akurátna!

dzupi898
11. okt 2019

keď začneš viac cvičiť a jesť dosť plnohodnotného jedla, bielkovín a podobne, tak to pôjde hore, len zase nie sa zbytočne prejedať, ale s rozumom 🙂