Som po operácii cysty a lekár nevidel vaječník

macko1007
23. mar 2018

Potrebujem prosím pomoc ! Dnes som bola u gynekológa som po operácii laproskopia brali mi cystu z ľavého vaječníka ..dnes som bola po mesiaci u doktora s bolesťami a nemohol mi nikde nájsť ten ľavý vaječník (pri operácii mi zobrali len cystu )robil sono zo spodu aj z vrchu a vaječníka nikde ..videl len pravý a maternicu ...čo si o tom myslite ?

deti95060810
23. mar 2018

ak nevidel ,tak zobrali aj vaječník....

mirola
23. mar 2018

myslim si aj ja, ze vybral aj vajecnik

janickacrazy
23. mar 2018

@macko1007 Ty si si nečítala správu, ked ťa prepúšťali z nemocnice? Ja si vždy všetko riadne preštudujem, asi ti ho zobrali celý, ale každopádne ti to mali povedať.

ukulela
23. mar 2018

@macko1007 a doktor nemal papiere zo zakroku? nedoniesla si mu ich? ved ak ti vybrali vajecnik, ma to tam byt napisane.
no co si o tom myslime ... nemozme si nic mysliet, lebo ti do brusnej dutiny nevidime, ano do zaznamov, ak mas doma spravu zo zakroku, precitaj.

macko1007
autor
23. mar 2018

@janickacrazy čítala bolo napísané že zobrali ibacystu ..a aj po operácii na kontrole som mala vaječník a na ňom ďalšiu cystu ..a dnes už nebolo vidno nič iba pravý vaječník a maternicu

macko1007
autor
23. mar 2018

@mirola dole nižšie som reagovala na jeden komentár kuk. .... len som chcela vedieť že či nemá niektorá z vás s tým skúsenosť

janickacrazy
23. mar 2018

@macko1007 tak to je fakt divné, šak sa hádam nevyparil

macko1007
autor
23. mar 2018

@janickacrazy veru je..neviem či mám ísť ešte ku inému gynekológovi a vypočuť si jeho názor alebo ísť iba na sono ..ja fakt neviem som z toho zmätená

janickacrazy
23. mar 2018

@macko1007 skús iného lekára každopádne

alobalka
23. mar 2018

Nemá blbe sono, nemohlo sa tam niečo zjazvit? Neviem. .. ak po operacii neklamali a vajecnik tam bol, stratiť sa nemohol. ..

macko1007
autor
23. mar 2018

@alobalka určite tam bol sama som ho videla ,bol síce taký nepravidelný ale bol tam ...a dnes fakt už nič ..

marica61
23. mar 2018

Ja ked som bola na sono zospodu tak mi lekarka povedala ze mi vobec nevidi vajecniky, ale ze sa to stava ze vajecniky na sone nevidno. Mozno je to aj tvoj pripsd a zbytocne panikaris.

macko1007
autor
24. mar 2018

@marica61 len mne nejde do hlavy to že doteraz bolo všetko vidno a po dvoch týždňoch ho už vidno nebolo

catherinah
24. mar 2018

Slabe sono.

macko1007
autor
24. mar 2018

@catherinah zrazu slabé sono zo spodu a aj normálne na bruchu a nič ?nemyslim že to bolo Sonom

catherinah
24. mar 2018

@macko1007 uplne v pohode. Vies ako kvalitne sono ma? Poznam lekara, ma milion pacientiek, fakt odbornik a sam povedal, ze ma slabe sono.

macko1007
autor
25. mar 2018

@catherinah to ja netuším aké sono má ,predtým mi videl všetko pekne preto má to znepokojilo teraz ..pôjdem asi do TN vraj že tam dobrá gynekologička na poriadne vyšetrenie

catherinah
25. mar 2018

@macko1007 urcite chod este niekde. Nezda sa mi, ze by ho vybrali a do spravy to nenapisali. Skor ho len nevideli. Ale inak ako dalsim vysetrenim to nezistis. Inak tie sona su take diskutabilne, mne veľakrat nevedeli povedat, ci uz ovulacia prebehla alebo nie, ze to nie je dobre vidiet.

dagmar13
15. nov 2018

Zrejme si ho mala tak napadnutý,že ti ho vybrali aj s cystou 😶

macko1007
autor
16. nov 2018

@dagmar13 nevybrali,raz mi ho odvtedy uz vidiet bolo no vraj je ulozeny niekde za ,,crievkami” preto ho nieje vidno

shia
9. jan 2019

Mala som toto isté..brali cystu na vaječníku a druhá doktorka nenašla vôbec ten vaječník...prelakla som sa,išla ďalším dvom dr,ti už našli,ale len úplne maličku časť,ale mám aj tak potom dve deti 😉

macko1007
autor
11. jan 2019

@shia ja akurat menim dr,tak dufam ze sa mi da vsetko konecne do kopy 🙂

butterfly333
17. mar 2022

@marica61 ahoj viem že príspevok je starší no dnes som bola na utz a dr nevidel vaječniky čo to znamená čo zmizli môže byť že ich nevidel ale prečo??? Ty si písala že ti ich dr nevidela čo potom na dalsi krát bolo to v poriadku? Snažíme sa o dieťa preto sa bojím. Ďakujem