Ružový výtok po styku a týždeň pred menzesom

sharpey
16. nov 2016

Dobrý deň chcem sa poradiť.S priateľom zvykneme mať pohlavný styk taký že cez neplodne dní si nedávame pozor A keď mám ovuláciu tak si pozor dávame. Mám týždeň pred MS A vlastne včera po styku som začala menej krvacat ružové čerstve ani nie ale na plachty som si našla A na toaletnom papiery keď že mám pravidelnú menštruáciu tak som sa zlakla. Mali ste S tým skúsenosti? Ďakujem za odpoveď

sibalka21
16. nov 2016

@sharpey Mohla ti len prasknut nejaka cievka... Ale mozes byt aj tehotna, aj ked si nedavate pozor len cez neplodne dni, na to sa urcite nemozes spoliehat.. Ked to dava do teba vzdy mozes otehotniet, staci ze sa ovulacia posunie o den dva a mozes byt v tom....

delmondo
16. nov 2016

Tak ako píše
@sibalka21ja som mala aj ranku, aj som bola v tom 😁 alebo to môže byť aj čokoľvek ine http://zena.atlas.sk/krvacanie-po-sexe-ake-su-p...

sharpey
autor
16. nov 2016

Dnes tiež po styku som mala ružové....napadlo mňa že to môže byť aj MS keďže mi začne O 5 dní nie?

delmondo
16. nov 2016

@sharpey chod k dr., môže to byť len ranka, ale aj niečo vážnejšie, budeš mať istotu

sharpey
autor
1. máj 2017

Tak otehotnela som na neplodne dní ja som príklad 🙂 môžete mať posunútu ovulku A ja mám teraz také ružové vytoky som asi V treťom týždni cez krv mi ukázalo tehu A pozitívne testy treba si dávať pozor niečo ako neplodne dní nieje 🙂

nataly1660
19. jan 2023

Ahojte chcem sa opýtať dlho sa snažíme o babo uz skoro 2 roky ostala som tehotná potom nie potom zase hej zase nie
Tento raz ide o to ze po sexe prvé dni išiel zo mňa iba fakt na chvíľku ružový vytok
Na ďalší deň zase ale hneď ako zo mňa vytiahol
A na ďalší raz toho už bolo viac..chcem sa opýtať ide o niaku infekciu alebo z čoho to môže byť? Neviete mi dat niake rady alebo pripradne stalo sa to niektorej? Ďakujem vopred za odpoveď...
Bolesti nemam žiadne jedine co ma bolia prsia a aj to z toho lebo som mala pár dní dozadu plodné dní.
Ale čo sa týka tohto absolútne mi nič není
Vopred všetkým ďakujem