Príšerné bolesti hlavy

lukihomamina
23. okt 2013

Ahojte. Už som zúfala, dlhodobo trpím bolesťami hlavy.....už ma to trápi pár rokov ale prichádzalo to v takých intervaloch (zvykla som mať aj pár mesiacov pokoj). Odkedy mám však malého (2roky) mám pocit, že ma hlava bolí už každý deň a táto bolesť ma úplne paralizuje od normálneho života. Bolí ma vždy ľavá strana hlavy, predovšetkým vzadu, bolesť prechádza do spodnej sánky (už mi vytrhli kvôli tomu aj 3 zdravé zuby) a niekedy prechádza až do tvárovej časti (trhá mi lícom až ku oku a nosu). Obehala som už X lekárov ale všetci mi dajú len nejaké oblbováky od bolesti, ktoré akosi vôbec nezaberajú a už vôbec neriešia môj problém. Hrozne ma bolí aj krčna chrbtica a pred pár dňami sa mi nad ľavou kľučnou kosťou urobila taká akoby tuková hrčka. Dnes som bola u lekára tak mi vzal krv. Už som fakt zúfala a hrozne sa bojím. Nemáte niektorá prosím podobnú skúsenosť alebo mi neviete poradiť? dakujem

sisaha
23. okt 2013

@lukihomamina robili ti MRI hlavy? Ak nie, tak ziadaj od neurologa...

kiki68
23. okt 2013

presne,MRI,aby tam nieco nebolo...radsej mat istotu,do coho nevidis,hladaj dobreho neurologa,co Ta tam posle co najskor.

lukihomamina
autor
23. okt 2013

no baby magnetickú rezonanciu mi robili práve minulý týžden, výsledky mi prišli domov...u lekára som zatial s nimi nebola, lebo sa dlho čaká na objednanie ale čo som vyčítala zo správy, tak tam nič nenašli.....

michellka85
23. okt 2013

tazko radit, to je problem pre lekara, musis si najst naozaj dobreho neurologa, ja si osobne myslim, ze to bude z chrbtice, mozno z krcnej.. ale ked to trva dlhodobo, tak sa to bude zrejme aj dlhsie liecit, urcite s dobrym fyzioterapeutom.. vela stastia 😉

radka2119
12. aug 2019

@lukihomamina ahoj,vidim ze prispevok je niekolko rokov stary ale prosim ta tie bolesti hlavy ti prestali?zistili ti nieco?momentalne prechadzam niecim podobnym a uz som na dne :(

evicka173
28. okt 2021

@radka2119 ahoj podobne ako si písala ty tak aj ja vidím že príspevok je starý ale aj ja mávam príšerné bolesti hlavy ako si na tom? Zistili ti niečo ,bolesti prestali?

radka2119
28. okt 2021

@evicka173 ahoj. Nakoniec mi zistili hranicnu tetaniu teda taku slabsiu. Neurologicka nasadila magnezium Magnosolv a guajacuran plus som chodila na masaze krcnej chrbtice a bolesti do mesiaca ustupili. Bolo to neuveritelne pre mna lebo dovtedy ma skoro kazdy den v kuse bolela hlava cely rok. Myslela som ze je moj koniec uz. Teraz ma zvykne obcas z krcnej boliet ale to je nic v porovnani s tym co to bolo

evicka173
29. okt 2021

@radka2119 no aj ja mávam bolesti skôr také pálenie hlavy na jednej strane ale liecim sa aj na belovu obrnu ,ale lekár miedal že by to mohlo byť z krčnej chrbtice .Bolesti trvajú týždeň potom to prestane a potom zas .Problém je v Tom že sa nejdem objednať k neurológovia ,pretože buď neprijímajú nových pacientov alebo majú veľa .Už som s toho na nervy doslova

radka2119
29. okt 2021

@evicka173 skus sa ku nejakemu sukromnemu, ja som sa objednala k druhej neurologicke za poplatok a az ta mi pomohla. To palenie hlavy by mohla byt ta tetania, ja som mala aj take bolenie az na tvari od korena nosa dole, ked som to spomenula pu dr tak ma poslala na emg vysetreniea to odhalilotu tetaniu. Bez neurologa sa asi nepohnes
@evicka173

evicka173
29. okt 2021

@radka2119 no to mi je jasné už skúšam všeličo aj do iného mesta ale zatiaľ bez šance .

radka2119
29. okt 2021

@evicka173 ja som bola na tom rovnako. Zufala ale vkuse som lustrovala po nete kde by ma zobrali. Drzim ti palce

evicka173
29. okt 2021

@radka2119 no presne to robím aj ja ..a ešte k tomu mám dve malé deti 2r.a 7r..a ďakujem dúfam ,že sa mi podarí niekoho zohnať

veronice
29. okt 2021

@lukihomamina znie to ako migrena. Tu neodhali MRI ale skor EEG. Mam s tym problem dlhe roky, ct, mri ciste a eeg potvrdilo migrenu. Chce to dobreho neurologa aby to potvrdil/vyvratil a ked sa to potvrdi, tak najst spustace tych migren, spravne lieky na jej "zahnanie" a uz sa bude lepsie zit. Drzim velmi palce 🍀🍀🍀

radka2119
29. okt 2021

@evicka173 aj moj mal vtedy 2 roky .bolo to velmi tazke venovat sa aj jemu a zit s tymi bolestami. Verim ze aj tebe bude lepsie

evicka173
30. okt 2021

@radka2119 ďakujem pekne

evicka173
30. okt 2021

@radka2119 no neviem či si to aj ty tak mala že cez deň to tak nepociťujem ale v noci na to riadne chytí ,aj také závraty mavam

radka2119
30. okt 2021

@evicka173 ja som to mala presne naopak. V noci som sa vyspala a hodinu po zobudeni som mala priserne bolesti az do vecera. Tak som sa tesila vzdy do postele

evicka173
30. okt 2021

@radka2119 no pekne ...ale už máš pokoj či?

radka2119
31. okt 2021

@evicka173 no klop klop ale uz je to celkom ok. Ale mala som stavy ze som uz nedufala ze sa to niekedy zmeni. Drzim ti palce nech sa tych bolesti cim skor zbavis

evicka173
31. okt 2021

@radka2119 ďakujem ti pekne no dúfam ,že niekoho zoženiem ..a ešte k tomu sa tá obrna snažím sa to zvládať ale dokedy to neviem .