Pocit teploty bez teploty

karinka1415
19. apr 2024

Ahojte, nemali ste teraz niekto v poslednej dobe takýto problém? Citite sa akoby ste mali teplotu a ked si odmeráte tak nič? A tiež je vám zima aj ked mate bundu vonku alebo sveter doma?
Je pravda, ze ako sa ochladilo, som sa asi slabšie obliekala a ma aj vyfúkalo s malým na lúke..
Ale nespomínam si, že by sa mi niekedy toto stalo. Ráno som aj cítila hrdlo ale to len náznak, fakt slaby.. cobiv to určite nie je, nemá byť odkial

karinka1415
autor
19. apr 2024

@karinka1415 covid to určite nie je, nemá byť odkial

lindous
19. apr 2024

V poslednej dobe ani nie, ale bežne sa takto cítim, keď na mňa niečo lezie, som unavená, oslabená... ak sa dá, tak cez víkend v teple vylež, oddýchni si a dobre bude 🙂

lucia13022023
19. apr 2024

Mne sa toto stavalo keď som bola dlhodobo unavená. Celá som horela a pri tom mi bola zima. A horúčku som nemala. Pomohlo vždy na par dni vypnúť a oddychovať

karinka1415
autor
19. apr 2024

@lindous mne to zacalo asi v utorok cca meviem ani presne, som si dala len tenku sofshel bundu a sla von na hodinku no a takto vlastne cely tyzden :D no a je to tu, uz mi bolo divne len to ked vobec nebola taka zima vonku a mna klepalo. Ale ani za nic sa vypotil, len po horucej vani co som si dnes zamerne dala.
Este som sa nedala dokopy z covidu pred rokom🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️ tak dufam ze toto bude rychle, ked vyzera ze dnes je lepsie, uz bol ten pocit teploty len chvilu, dala som tabletku a caj a lepsie

karinka1415
autor
19. apr 2024

@lucia13022023 ja som práveže už rok PN, lebo sa davam stale dokopy z covidu. Snazim sa pridavat stale vychadzky, lebo mam problem s unavou a aj sa dari pomaly, ale asi som podcenila počasie.

bylinka25
19. apr 2024

Môžeš mať vnútornú horúčku.

lakebabe
19. apr 2024

@karinka1415 ja som mala takéto stavy celú zimu zimnice kombinované s únavou dokola. Ako keby na mňa išla choroba potom týždeň dobre a zase . Nakoniec mi vzali krv a zistili imunodeficit tak chodím na injekcie. Teraz to už dlhšie nemavam chvalabohu