Operácia žlčníka a diéta

ellieeep
13. dec 2023

baby som týždeň aj niečo po operacii žlčníka a vôbec neviem ako sa dostať na normálnu stravu ako kedysi,, záchvaty som často nemala ale keď prišli mala som každý druhý väčší.. chcem vedieť kedy by som mohla napr pirohy. špagety alebo skor take korenistejšie jedlá.. začala som pred pár dňami jesť halušky s tvarohom, šunku a také veci.. vyprážané som velmi nejedla čiže o vyprážané mi velmi nejde, čítala som, že v zahraničí ľudia ani nemajú diétu

summer23456
13. dec 2023

Ja som vydržala 5-6 dni a potom som jedla všetko,tiež nejaké mastné nedávam,ale nič mi nebolo. Som po operácii dva mesiace a v pohode jem vsetko

ellieeep
autor
13. dec 2023

@summer23456 dakujem, ja zatiaľ drzim aj ked som každú chvíľu hladna 😀😀

summer23456
13. dec 2023

@ellieeep mne každý vravel že nemám držať diétu zbytočne lebo že kto držal dlho potom mal problémy. Ja som tiež bola hladná,tak som sa najedla a nič mi nebolo.

pkgirl30
13. dec 2023

pár týždňov som bola na diéte ale postupne som sa začala vracať k normálnej strave a všetko bolo v pohode ..ja som skôr bola na diéte nie preto že musím ale nechutilo mi, dosť dlho som mala pooperačné bolesti. .ale nejde ani tak o diétu ako o zdravé stravovanie, mastné a korenisté moc nepreháňať

d0minikat
13. dec 2023

Žiadnu diétu som nedržala... Ako ma pustili z nemocnice, rovno som nabehla na bežný režim... Jediné čo môjmu tráveniu vadí je surová paprika (mala som jemný "záchvat" po nej, ale to sa s tým klasickým záchvatom nedá ani porovnať 🤣)

patriciavojto1
13. dec 2023

@ellieeep začni postupne
Ja som 2 týždne po operácii jedla kačku

niqua
13. dec 2023

@ellieeep ja som prvy mesiac jedla dietne...potom prisli Vianoce a tam som sa uz neudrzala 🤣 a od toho dna som jedla vsetko

avery95
13. dec 2023

Ja som si čítala vedecké články a nikde vo svete žiadna diéta nefunguje. Veď načo žlčníková diéta, keď ho nemáme? 😀 Nehovorím dať si po príchode domov rezeň, ale postupne po troške skúšať a keď to nič nespraví, tak normálne jesť. Ja som mala tri dni po operácii čokoládu, asi po 5 dňoch kávu, to boli priority, normálne jedlo si nespomínam 😂 každopádne rýchlo som nabehla na normálny režim a teraz (2 roky po) nemám vôbec s ničím problém, môžem jesť hocičo

snowflakenel
14. dec 2023

Jaxaom drzala dietu asi 2 mesuace. Schudla som na 53 jg, cize som radsej potom zacala jest vsetko pomalicky. No niektore tazke jwdla mi uz netravi

snowflakenel
14. dec 2023

@avery95 mne vrsveli, ze zo zaciatku podietovat, aby ta strsva nebola sok pre telo...potom uz pomaly normalne jest

avery95
14. dec 2023

@snowflakenel veď jasné, ako píšem, nie hneď nabehnúť na druhý deň nabehnúť na normálnu stravu, ale zas nedržať prísnu diétu pol roka 🤷‍♀️

majulino
14. dec 2023

@d0minikat ja zase nemôžem ani 2,5 roka po operácii černice, kivi, mak, chia 😭
Chia a černice zbožňujem

ellieeep
autor
14. dec 2023

ďakujem vám trošku ste ma ukľudnili😄skúsim postupne začať skor som sa bála, že budem jediná čo tak hneď začnem jesť týždeň po 😂