Opakované baktérie

zuvacky
14. okt 2016

Ahojte prosím o radu som už zúfalá. Som 2 roky po cisárskom a sterilizacii. Od pôrodu mam stále opakovane baktérie v moči dajú mi antibiotika mesiac dva OK potom znovu neaka bakteria. Uzivala som urovaxon 3 mes vtedy chvíľu dobre a potom znova. Zo začiatku som mávala aj gynekologické ťažkosti vytoky hnedé. Tiež stále baktérie. Po roku sa to u gynekológa upravilo no teraz som mala mykozu predtým som dobrala zase lieky na močové cesty. Vyšlo mi u gynekológa bakteria klebsiella dali mi vaginálne guľôčky vraj aby mi to nezislo do močových ciest ze je to zlá bakteria. Moc sa bojím infekcie už som si aj poplakala lebo som už zúfalá kam ísť z čoho sú tie baktérie stále. Hygienu dodržiavam. Ďakujem za každú radu

veron1982
14. okt 2016

Skus urologa. Urobi ti vysetrenie a uvidi sa. Ja to mavam tiez casto.

zuvacky
autor
14. okt 2016

@veron1982 ja chodím urologovy ved od neho mam antibiotika stále

janik1705
4. jan 2017

Dobry deň, mal som tiež problém s nejakou superbaktériou v tele na ktorú nezaberajú atb, tú som si priniesol z Bulharska a k tomu som mal ešte helikobaktera v žalúdku. Som zásadne proti atb. a nevedel som si poradiť a dostal som od známych kontakt na jedenho pana, ktorý vyrába prírodné antibiotikum na všetky super baktérie rezistentne voči antibiotikám. Je to nejaké luhovanie a tinktura zázvoru a následne zmiesavanie s kvalitným medom, výroba trvá cca 30 dni. Používal som to 2 mesiace cca 0,5 l cize 250 ml na mesiac a zaberalo to uzasne no tiež som upravil stravu žiadne mäso, pečivo, a mliečne výrobky. Skúste kontaktovať toho pána ak by ste mali záujem to vyskúšať. Tu je email prirodne.antibiotika@gmail.com

Prejdem všetkým skóre uzdravenie